Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Redmi 6 + sportowa opaska gratis w Play bez umowy

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xiaomi Redmi 6 abonament

Miły upominek czeka na nabywców jednej z nowości w ofercie Play. Zamów Xiaomi Redmi 6 bez abonamentu i odbierz w prezencie sportową opaskę Mi Band 3.

Mi Band 3 gratis

Xiaomi Redmi 6 kosztuje bez umowy 699 zł. Kwotę tę można rozbić na 10 miesięcznych rat po 69,90 zł. Z kolei dla zwolenników abonamentu czeka kilka pakietów no limit do wyboru, jak np. poniższy:

Xiaomi Redmi 6 abonament

Mi Band 3 nie jest jednak dostępny w abonamencie operatora – otrzymamy go tylko z samym smartfonem bez umowy. W obu ofertach różnią się również dostępne warianty kolorystyczne Xiaomi Redmi 6.

  • telefon bez abonamentu – czarny lub niebieski
  • telefon w abonamencie – czarny lub biały

A Ty którą ofertę preferujesz? Bez abonamentu i z prezentem Mi Band 3 czy bez upominku, lecz z pakietem bez limitów i 30 GB na pełnej prędkości?

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: