Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

4 usługi Amazon Prime w Play na okres próbny

Obowiązuje do: odwołania
Amazon Prime Play

W Play możesz korzystać z Amazon Prime, a więc czterech usług w jednym! Teraz fioletowy operator oferuje 30-dniowy okres próbny.

Amazon Prime promocja

Z Amazon Prime mogą korzystać wszyscy właściciele abonamentu telefonicznego i internetowego Play. Oto przykładowy pakiet głosowy bez limitu z telefonem od 1 zł:

Amazon Prime to usługi 4w1:

  • bezpłatna, szybka dostawa na produkty z amazon.pl
  • Amazon Prime Video z mnóstwem filmów, seriali i dokumentów sportowych
  • Amazon Gaming z darmowymi grami, dodatkową zawartością do nich oraz jedną darmową subskrypcją Twitch
  • Prime Exclusive Deals, czyli dostęp do wyjątkowych ofert na produkty znanych marek

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI AMAZON PRIME NA PLAY.PL

Klienci Play – którzy wcześniej nie korzystali z promocji Amazon – mogą teraz wypróbować jego usługi bezpłatnie na okres 30 dni. Usługę można aktywować w aplikacji mobilnej Play24 lub (w przypadku użytkowników Play NOW TV) przez dekoder TV BOX.

Użytkownicy posiadający już włączony Amazon Prime Video w cenie 25 zł otrzymają automatycznie dostęp do wszystkich 4 usług za 10,99 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.