Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Smartwatch w prezencie na Mikołajki w Orange

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange prezent na Mikołaja

 

Kup biznesowego Samsunga Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+ w abonamencie Orange i odbierz bardzo atrakcyjny prezent – smartwatcha Galaxy Watch Active 2. Opłata startowa za zestaw na Mikołajki wynosi tylko 1 zł.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%
PORÓWNAJ OFERTY

Oba tegoroczne flagowce koreańskiego producenta oferowane są w wersji 256 GB i dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Do Galaxy Note10 dołączany jest Samsung Galaxy Watch Active 2 Aluminim 40 mm, do Galaxy Note10+ z kolei – Active 2 Aluminim 44 mm.

Promocja dostępna jest w abonamencie Plan Mobilny 55 i Plan Mobilny 75. Orange zapewnia w nich m.in.:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych
  • nielimitowane połączenia do wszystkich siec stacjonarnych
  • nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich
  • 15 lub 30 GB transferu na pełnej prędkości

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja Orange. jej nazwa podpowiada, że może kończy się w Mikołajki, tj. 6 grudnia, ale rzeczywisty termin nie jest znany.


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: