Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mikołajkowe okazje w Orange – smartfony taniej nawet o 792 zł!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange Mikołajki na Święta

Prawie 800 zł – nawet tyle możesz zaoszczędzić w kolejnej świątecznej promocji Orange! Spraw sobie prezent na Mikołaja i kup znacznie tańszego smartfona!

Mikołajki w Orange – przeceny

Wyprzedaż obejmuje łącznie kilka nowoczesnych smartfonów. Dostaniesz je w ofercie bez umowy lub z abonamentem indywidualnym Plan M/Plan L.

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA ORANGE.PL

Jakie to modele i jakie są rabaty? Oto przecenione w Orange smartfony na Mikołajki (rabaty odpowiednio dla abonamentu i oferty bez umowy):

Jak sam widzisz, najbardziej opłaca się wybrać telefon na umowę! Operator obniża w nich raty miesięczne. Nieważne, którego z nich wybierzesz, a i tak będziesz zadowolony – wszystkie modele obsługują sieci 5G i mają spory zapas mocy. Jednym słowem: świetne telefony!

Promocja trwa jeszcze niecałe 7 dni, a więc do 8 grudnia. Zamów już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów