Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dziel się gigabajtami w Mobile Vikings!

Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings promocja na kartę

Trwa międzyvikingowy przypływ gigabajtów. To nowa promocja wirtualnej sieci Mobile Vikings, gdzie możesz dzielić się swoim transferem danych z innymi osobami.

Dziel się GB w Mobile Vikings

Oferta Mobile Vikings na kartę znana jest szczególnie ze świetnego pakietu internetowego, który niewykorzystany przechodzi na kolejne miesiące! Jest to dostępne m.in. w poniższej ofercie Perfekt Match:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA MOBILEVIKINGS.PL

Wysyłanie gigabajtów innego Vikingowi jest darmowe. Limit to 5 GB i jeden raz na doładowanie. Jest jeszcze jeden warunek – należy mieć przynajmniej 6 GB transferu na własnym koncie, co w Mobile Vikings nie jest trudne do osiągnięcia.

  1. Otwierasz apkę
  2. Wchodzisz w zakładkę „Pokład Vikinga”
  3. Wybierasz „Dziel się Gigabajtami”
  4. Wpisujesz numer telefonu szczęśliwego wybrańca
  5. Wybierasz ilość przekazywanych gigabajtów
  6. Zatwierdzasz

Aby móc przekazać innej osobie darmowe gigabajty, należy korzystać z pakietów Perfekt Match lub Extra Match. Odbierający je może mieć także inny, tańszy pakiet Solid Match.

Transfer danych do maksymalnie 5 GB zostanie przydzielony na konto nowego właściciela maksymalnie do 72 godzin.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.