Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 nowe oferty a2mobile z 5G!

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
a2mobile 100 GB nowa oferta

Majowa nowość Premium Mobile obejmuje nie tylko jego bezterminowy abonament, ale i jego submarkę a2mobile. To właśnie u tego operatora zadebiutowały 2 nowe oferty na kartę z 5G!

a2mobile 5G

Nowe oferty a2mobile są bardzo zbliżone do nowego abonamentu Premium Mobile 5G – zapewniają tak samo 50 i 100 GB w jakości sieci nowej generacji.

Przejdź do promocji

W przeciwieństwie do Premium Mobile, ceny a2mobile są jednak nieco wyższe. Za pakiet 50 GB zapłacisz 44,90, a za 100 GB 5G – 59,90 zł. Pakiet ważny jest przez 31 dni. W razie czego możesz dokupić w każdej chwili dodatkowy pakiet danych (identyczne jak w Premium Mobile):

  • 5 GB – 5 zł
  • 10 GB – 10 zł
  • 20 GB – 18 zł

Jak informuje a2mobile, to nie jedyne nowości i zmiany w jego ofercie w najbliższym czasie. O wszelkich nowościach i promocjach będziemy na bieżąco informować w naszym dziale Promocje operatorów komórkowych.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W a2mobile nie da się korzystać z 5g na iphone, potwierdzone rozmową z konsultantem

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: