Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Premium Mobile

Premium Mobile

Premium Mobile to jeden z najbardziej znanych polskich operatorów wirtualnych. Oferuje świetne oferty bezterminowego abonamentu, ale nie tylko. W jego ofercie znajdziesz też pakiety Internetu mobilnego, które również mogą się podobać.

Routery w Premium Mobile

Jak to zwykle u operatorów wirtualnych bywa, Premium Mobile nie oferuje żadnego sprzętu. Zamawiasz Internet mobilny Premium Mobile, ale nie masz w domu routera Wi-Fi lub modemu na kartę SIM? Będziesz musiał je zamówić osobno w dowolnym sklepie ze sprzętem elektronicznym.

Aktywacja i instalacja

W Premium Mobile nie ma opłaty instalacyjnej – zwyczajnie wkładasz kartę SIM do routera i możesz korzystać z dostępu do sieci www.

Co innego z aktywacją. Wirtualny operator pobiera jednorazową opłatę aktywacyjną w kwocie 29 zł. Jest ona doliczana do pierwszej faktury.

Szybkości łącza w Premium Mobile

Premium Mobile ma dostęp do infrastruktury Plusa, z której korzysta. Dostaniesz więc przesył danych w standardzie 4G/LTE, ale (przynajmniej obecnie) bez dostępu do sieci najnowszej generacji 5G.

Plus zasięg

Opłaty miesięczne

Pakiet Internetu mobilnego Premium Mobile 25 GB kosztuje 24,70 zł miesięcznie. Podobnie jak wiele „wirtualnej” konkurencji, także Internet tego operatora oferowany jest w formie bezterminowego abonamentu – w każdej chwili możesz z niego zrezygnować!

Jeżeli 25 gigabajtów to zdecydowanie zbyt mało, to skorzystaj z bezterminowej oferty FreedomNET DOM z paczką 100 GB +200 GB w nocy!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów