Znaleźliśmy 16 ofert spełniające Twoje kryteria.

Jaki jest Internet Netia w Lublinie? Chciałbyś wiedzieć jak prezentują się jego ceny, maksymalne prędkości łącza oraz inne szczegóły oferty? Jeżeli tak, to przeczytaj uważnie nasz poradnik!

Internet Netia Lublin – jakie oferty?

Netia oferuje kilka różnych taryf światłowodu w mieście Lublin. Wśród nich są oferty zawierające sam Internet, a także Internet z TV. Te ostatnie są topowymi ofertami operatora. Niezależnie od wyboru, w każdym wariancie możesz wybrać z 3 różnych prędkości łącza – w sumie daje to właśnie sporo różnych konfiguracji Internetu Netia.

W każdym przypadku Netia da Ci router Wi-Fi. Do wyboru masz umowy na czas nieokreślony (bezterminowe oferty) oraz na 24 miesiące. W tej ostatniej zyskasz rabat, o którym nieco dalej.

Internet Netia Lublin zamówisz w dzielnicach: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

Internet Netia Lublin – jakie ceny?

Netia oferuje światłowody już od 50 zł miesięcznie. W tej kwocie otrzymasz Internet z prędkością do 300 Mb/s. Szybsze łącza kosztują 60 i 70 zł.

Bardziej rozbudowane pakiety z HBO są już wyraźnie droższe. Dostaniesz je w dopłacie odpowiednio 25 zł miesięcznie do każdej podstawowej taryfy z samym światłowodem. W Netii nie będziesz płacił przez pierwsze 3 miesiące – abonament wynosi wówczas 0 zł! Promocja dostępna jest wyłącznie w ofertach na czas określony, tj. na 24 miesiące.

Jak informuje Netia na swojej stronie internetowej, obecni klienci mogą liczyć na inne ceny Internetu światłowodowego!

Najtańszy Internet Netia 50 zł:

Najdroższy Internet Netia 70 zł:

Internet Netia Lublin – jakie prędkości?

Netia oferuje w Lublinie Internet światłowodowy o prędkościach maksymalnych do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do aż 1 Gb/s. Tyle jeśli chodzi o download – upload zaś wynosi w nich odpowiednio do 50, 100 oraz do 300 Mb/s. Również całkiem sporo!

Przykładowy Internet Netia do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 600 Mb/s:

Przykładowy Internet Netia do 1 Gb/s:

I jak, jesteś już przekonany do Internetu Netia Lublin? To szybki i tani światłowód. Jeżeli chcesz, porównaj go jeszcze w naszej porównywarce Internetu stacjonarnego Komórkomat.pl.

Inni operatorzy internetu - Lublin