Znaleźliśmy 21 ofert spełniające Twoje kryteria.

Rozważasz zakup Internetu UPC w Lublinie? Znasz jego ceny, prędkości i inne szczegóły oferty? Jeżeli nie, to je Tobie przybliżymy!

Internet UPC Lublin – jakie oferty?

W ofercie UPC znajduje się aż 12 różnych pakietów Internetu stacjonarnego. Internet światłowodowy w Lublinie od UPC składa się z 4 różnych umów bezterminowych, 4 na 12 miesięcy oraz 4 z umową na 2 lata. Różnią się one od siebie prędkościami łącza i – naturalnie – ceną.

Operator proponuje nie tylko sam światłowód w Lublinie, ale też bardziej rozbudowane pakiety z TV. Ich ceny zaczynają się od 74,99 zł – w tej kwocie otrzymasz Internet do 300 Mb/s i 136 kanałów telewizyjnych, w tym aż 109 w jakości HD.

Internet UPC Lublin zamówisz w dzielnicach: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

Internet UPC Lublin – jakie ceny?

Mamy dobre informacje: UPC oferuje w Lublinie tani Internet! Światłowód do 300 Mb/s kosztuje tylko 49,99 zł na miesiąc. Za szybsze połączenia zapłacisz 59,99, 69,99 lub 79,99 zł – wybór należy do Ciebie.

Ceny te obowiązują w umowach na 2 lata. Jeżeli zależy Ci na umowach na 12 miesięcy lub umowach bezterminowych, to są one droższe odpowiednio o 5 i 10 zł od opcji dwuletniej.

Najtańszy Internet UPC 49,99 zł:

Najdroższy Internet UPC 89,99 zł:

UPC zawsze zapewnia nowoczesny modem Connect Box oraz telewizję internetową UPC TV Go – niezależnie od wybranego pakietu Internetu. Koszt instalacji to 0 zł.

Internet UPC Lublin – jakie prędkości?

Internet UPC jes też szybki – rozpędza się maksymalnie do 300, 500, 750 Mb/s oraz 1 Gb/s (download). Oto dostępne oferty światłowodu UPC w Lublinie:

Przykładowy Internet UPC do 300 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 500 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 750 Mb/s:

Przykładowy Internet UPC do 1 Gb/s:

Co powiesz na temat Internetu UPC w Lublinie? Czy jesteś gotów skorzystać z oferty tego operatora? UPC to tani i szybki Internet światłowodowy!

 

Inni operatorzy internetu - Lublin

 • Kabel Ethernet

  Jaki kabel do Internetu?

  Jeśli chcesz mieć szybki Internet, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej jakości przewodzie. Kabel do Internetu to niezbędny element stabilnego i […]
 • Jaki Internet do gier online?

  Internet do gier – jaki wybrać?

  Jesteś graczem i potrzebny Ci jak najlepszy Internet do gier? Z pewnością docenisz szybki przesył danych zarówno pobierania, jak wysyłania […]
 • Internet bez umowy

  Internet stacjonarny bez umowy

  A gdyby tak mieć Internet stacjonarny bez umowy? Czy w ogóle jest taka możliwość? A jeśli nie, to co możesz […]
 • YouTube streaming Internet

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy?

  Jaki Internet do streamowania będzie najlepszy? Omawiamy najważniejsze parametry i przedstawiamy 7 atrakcyjnych ofert operatorów z całej Polski. W dzisiejszym […]
 • światłowód router

  Router do światłowodu – jak go wybrać w 2023 roku?

  Jaki router do światłowodu wybrać? Przy wyborze takiego routera należy sprawdzić, czy ten jest odpowiednio szybki. To jednak nie wszystko. […]
 • Internet światłodowody

  Światłowód – co to?

  Światłowód nazywany jest przyszłością Internetu. Gdy wchodził na rynek mówiło się, iż zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z Sieci. Czym […]