Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Huawei P20 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Flagowiec od chińskiego producenta zadebiutował całkiem niedawno, ale już od pierwszych chwil zdobył uznanie recenzentów i został nazwany jednym z lepszych smartfonów tego roku. Huawei P20 wyróżnia się nie tylko niezłym wyglądem, a to znaczy mieniącymi się pleckami, ale również świetnymi podzespołami, dobrą jakością wykonania, a także naprawdę kapitalnym aparatem. W tym wypadku najczęściej podkreśla się, że sprzęt robi naprawdę udane zdjęcia w nocy. Obecnie smartfona można kupić za około 2600 zł, a jak dobrze poszukamy, to nawet za jeszcze niższą kwotę. Sprawdziliśmy, za ile można go wyrwać od operatora.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 <<<


Huawei P20 na abonament

Huawei P20 ma na pokładzie ośmiordzeniowy procesor Kirin 970 i układ graficzny Mali-G72 MP12. Na pliki użytkownika przeznaczono tutaj 128 GB, a pamięć operacyjna RAM liczy 4 GB. Jeśli chodzi o ekran to mamy tutaj piękną 5,8 calową matrycę o rozdzielczości 2244 na 1080 pikseli. Urządzenie pracuje na Androidzie 8.1 Oreo. Do smartfona możemy włożyć dwie karty SIM. Pojemność akumulatora P20 wynosi 3400 mAh.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Huawei P20

Już na przykładzie samych podzespołów widać, że to urządzenie z najwyższej półki. Do tego należy jeszcze dodać świetny aparat główny, który ma aż dwa obiektywy. Pierwszy ma 20 Mpix, a drugi 120 Mpix z wartościami przysłony liczącymi odpowiednio f/1.6 i f/1.8.

Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych naszym zdaniem ofert z Huawei P20. Ceny aktualne na 08.08.2018.

To naprawdę dobra oferta, która zapewnia SMS-y, MMS-y i minuty bez limitu. Pakiet danych to z kolei 10 GB – dość dużo. Miesięcznie musimy odprowadzać przez 2 lata tylko 49 zł. Na start jednak płacimy 1676 złotych. Wydaje się sporo, ale to jest sporo mniej, niż zapłacilibyśmy, gdybyśmy zdecydowali się ten sprzęt kupić w sklepie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2901 zł.

Naszym zdaniem: to bardzo dobra oferta, bo ostatecznie za smartfon zapłacimy niewiele więcej, niż musielibyśmy wyłożyć w sklepie, a w tych pieniądzach otrzymujemy również całkiem niezły abonament. Gdybyśmy odliczyli jego wartość, to mogłoby okazać się, iż sprzęt ostatecznie będzie kosztował tyle samo – lub odrobinę mniej – niż w sklepie.

W nazwie Stan Nielimitowany Mini kryje się niemal wszystko. Niemal, gdyż w tej konfiguracji oferty nie otrzymamy darmowych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci. Co miesiąc płacimy 40 zł (przez 2 lata), a w tej cenie dostajemy minuty bez limitu i 5 GB pakietu danych. Aby otrzymać telefon musimy na niego na start wyłożyć 1939 zł.


>>> Huawei P20 dostępny bez umowy w Play <<<


W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2949 zł.

Naszym zdaniem: ostateczna kwota, którą musimy zapłacić jest akceptowalna. Jest niewiele wyższa od tej, która zwyciężyła w tym zestawieniu. Co miesiąc wystarczy płacić 40 zł, natomiast pewnym ograniczeniem może tu być 5 GB transferu danych i brak SMS-ów, nie zmienia to jednak faktu, że to dobra oferta, jeśli nie wymagamy od abonamentu wiele, a chcemy zgarnąć smartfona w dobrej cenie.

Ciekawa oferta od Orange. W abonamencie dostajemy minuty, SMS-y i MMS-y bez limitu. Paczkę transferu danych, czyli 5 GB. Za abonament musimy zapłacić 39,99 zł miesięcznie, ale jeśli chcemy dostać telefon musimy dopłacić jeszcze 87 złotych co miesiąc, co daje łączny koszt 126,99 zł. Natomiast sam telefon kosztuje tu tylko 499 złotych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3596,75 zł.

Naszym zdaniem: nie da się ukryć, że gdy podliczymy miesięczne koszty, to kwota robi się naprawdę pokaźna. Ale na samym początku płacimy zaledwie około jedną piątą ceny urządzenia. Dla osób, które chcą rozłożyć sobie płatność za telefon na raty, jest to opcja idealna.

To skrajna wersja oferty zaprezentowanej wyżej. Za smartfona płacimy zaledwie 199 zł, a co miesiąc na abonament musimy przeznaczyć 50 zł. Do niego musimy doliczyć ratę za sprzęt w wysokości 104 zł miesięcznie. Za to dostajemy spory pakiet internetowy, bo aż 12 GB na pełnej prędkości – po jego wykorzystaniu transfer spada do 1 Mb/s. Wiadomości SMS/MMS i minuty do wszystkich są tu bez limitu.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3895 zł.

Naszym zdaniem: nie jest to zła oferta, chociaż nie da się ukryć, że miesięczna danina wynosi tu 154 złote, a to bardzo, bardzo dużo. Na start musimy jednak zapłacić 199 złotych, a ostateczny koszt telefonu, cóż – mógłby być niższy – ale dzięki temu, że jest rozbity na raty, tak bardzo tego nie odczujemy. Najbogatsza, ale zarazem najdroższa oferta w zestawieniu.

Oferta dla zdecydowanie mniej wymagających. Za 29,99 zł miesięcznie dostaniemy minuty bez limitu, 2 GB internetu. SMS-ów oraz MMS-ów bez limitów brak. Aby otrzymać telefon musimy zapłacić 2589 zł. Umowę podpisujemy na standardowe 2 lata. W przeciwieństwie do innych abonamentów pomarańczowego operatora, tutaj nie jest liczona dodatkowa rata za telefon – 29,99 zł to całość zobowiązania miesięcznego!

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3358,75 zł.

Naszym zdaniem: na pierwszy rzut oka oferta może wydawać się nieopłacalna. Przecież, skoro musimy wyłożyć taką kwotę na początek, to równie dobrze możemy kupić telefon w sklepie. Prawda jest jednak taka, że na pewno znajdą się osoby, które chcą podpisać umowę z operatorem i załatwić kwestię taniego abonamentu i smartfona za jednym zamachem. W tym wypadku warunkiem jest, że nie wymagamy od abonamentu za wiele, a telefon ma służyć głównie do dzwonienia.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Huawei P20 – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.