Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Virgin Mobile Oferty Virgin Mobile Internet Virgin Mobile

Virgin Mobile to jeden z najdłużej działających w Polsce operatorów wirtualnych. Polski oddział operatora oferuje swoje usługi od 22 sierpnia 2012 roku i od samego początku zyskał grono wiernych klientów. Od lata 2020 operator został w całości przejęty przez sieć Play.

Wirtualna sieć Virgin Mobile od samego początku oferowała bardzo atrakcyjne pakiety na kartę (prepaid), a z czasem rozwinęła swoją ofertę o abonament (także bezterminowy), duet i rodzinną, a także pakiety biznesowe. W jego ofercie znajdziesz też propozycje Internetu mobilnego, a kiedyś oferował także abonament z telefonem na raty.

Spis treści:

Zasięg Virgin Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Obecnie Virgin Mobile korzysta z nadajników Play, ale początkowo można było w nim korzystać z infrastruktury T-Mobile. Operator zapewnia 99% pokrycia terenu naszego kraju.

Zasięg telefonii komórkowej Virgin Mobile:

Virgin Mobile zasięg

Zasięg Internetu Virgin Mobile:

Virgin Mobile zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta Virgin Mobile

Virgin Mobile zapewnia darmowy roaming UE (RLAH – roam like at home) tylko w topowym abonamencie za 39 zł miesięcznie. Dostaniesz w nim nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) w Polsce i w roamingu UE oraz aż 4,32 GB w UE. Umowa trwa 24 miesiące.

W pozostałych ofertach Virgin Mobile usługi świadczone w ramach roamingu UE są dodatkowo płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem operatora.

Doładowanie konta w Virgin Mobile

Virgin Mobile umożliwia doładowanie konta swojego telefonu w następujących kwotach:

  • 5 zł
  • 10 zł
  • 30 zł – polecane przez operatora
  • 50 zł
  • 100 zł
  • 150 zł
  • 300 zł

Istnieje ponadto możliwość zasilenia konta w dowolnej kwocie z przedziału 5-300 zł.

Więcej na temat zasilenia konta w Virgin Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.