Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Plush

Od stosunkowo niedawna Plush oferuje także 2 pakiety Internetu mobilnego. Ich cechą wspólną jest bezterminowa umowa i bonus dla lojalnych klientów, który znajdziesz też w jednym z abonamentów Plush ABO. Im dłużej jesteś klientem Plusha, tym więcej otrzymujesz transferu GB – i to bez podwyższenia rachunków miesięcznych.

Plush

Routery w Plush

Plush opcjonalnie oferuje sprzęt niezbędny do korzystania z sieci bezprzewodowej 4G/4G LTE. W sklepie internetowym operatora kupisz odpowiednie modemy i routery Wi-Fi.

O ile umowa z operatorem jest bezterminowa, to sprzęt spłacany jest w 24 miesięcznych ratach. Opłata startowa najczęściej wynosi 1 zł.

Aktywacja i instalacja

Plush nie pobiera żadnych opłat aktywacyjnych. Aby cieszyć się jego Internetem mobilnym, wystarczy zainstalować kartę SIM w slocie swojego modemu lub routera Wi-Fi.

Szybkości łącza w Plush

Plush oferuje (podobnie jak macierzysty Plus) szybkości 4G/LTE Advanced oraz 5G! Ta ostatnia jest ograniczona do wybranych miejscowości. Operator na swojej stronie internetowej podaje, że bezpłatne korzystanie z 5G będzie możliwe (przynajmniej) do początku stycznia 2021 roku.

Plus zasięg

Jeżeli nie jest możliwe korzystanie z zasięgu LTE, wciąż masz możliwość korzystania z wolniejszych sieci 3G lub 2G.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego Plush kosztują 25 i 30 zł miesięcznie. W tej kwocie otrzymasz odpowiednio 20 i 40 GB transferu „na start”, który rośnie nawet do 120 gigabajtów!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów