Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Plush

1
Plush Internet mobilny

Od stosunkowo niedawna Plush oferuje także 2 pakiety Internetu mobilnego. Ich cechą wspólną jest bezterminowa umowa i bonus dla lojalnych klientów, który znajdziesz też w jednym z abonamentów Plush ABO. Im dłużej jesteś klientem Plusha, tym więcej otrzymujesz transferu GB – i to bez podwyższenia rachunków miesięcznych.

Plush

Routery w Plush

Plush opcjonalnie oferuje sprzęt niezbędny do korzystania z sieci bezprzewodowej 4G/4G LTE. W sklepie internetowym operatora kupisz odpowiednie modemy i routery Wi-Fi.

O ile umowa z operatorem jest bezterminowa, to sprzęt spłacany jest w 24 miesięcznych ratach. Opłata startowa najczęściej wynosi 1 zł.

Aktywacja i instalacja

Plush nie pobiera żadnych opłat aktywacyjnych. Aby cieszyć się jego Internetem mobilnym, wystarczy zainstalować kartę SIM w slocie swojego modemu lub routera Wi-Fi.

Szybkości łącza w Plush

Plush oferuje (podobnie jak macierzysty Plus) szybkości 4G/LTE Advanced oraz 5G! Ta ostatnia jest ograniczona do wybranych miejscowości. Operator na swojej stronie internetowej podaje, że bezpłatne korzystanie z 5G będzie możliwe (przynajmniej) do początku stycznia 2021 roku.

Plus zasięg

Jeżeli nie jest możliwe korzystanie z zasięgu LTE, wciąż masz możliwość korzystania z wolniejszych sieci 3G lub 2G.

Opłaty miesięczne

Pakiety Internetu mobilnego Plush kosztują 25 i 30 zł miesięcznie. W tej kwocie otrzymasz odpowiednio 20 i 40 GB transferu „na start”, który rośnie nawet do 120 gigabajtów!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Konczy mi sie umowa w PLUSIE czy moge sie przeniesc do Plush na umowe 30zł mesiecznie i 40GB

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.