Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 8 Plus 64 GB – 5 najlepszych ofert komórkowych

Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w produkcji nowych modeli, na co wskazują chociażby działania Apple. W 2017 roku amerykańska firma wypuściła na rynek trzy nowe smartfony. Jednym z nich jest iPhone 8 Plus - elegancki i nowoczesny, jednak dość drogi w zakupie. W związku z tym w poniższym tekście pragniemy zaprezentować top5 ofert na abonament oferujących ten model.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

iPhone 8 Plus na abonament

W 2017 roku Apple wypuścił na rynek trzy nowe telefony - jubileuszowego iPhone’a X, iPhone’a 8 i wspomnianego wcześniej iPhone’a 8 Plus. Jest to bardzo nowoczesny smartfon z górnej półki, spełniający współczesne standardy. Jest on nie tylko elegancki, ale i stosunkowo wytrzymały - producent zadbał o jego pyło i wodoodporność.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z iPhone 8 Plus 64 GB

Na wyróżnienie zasługuje tylna obudowa wykonana ze szkła, a także przycisk Touch ID ze wbudowanym skanerem linii papilarnych. Ponadto iPhone wyposażony jest w najnowszy procesor Apple A11 Bionic, system nawigacji GPS, Glonass, Galileo i QZSS, technologię LTE/NFC/Bluetooth. Przedni i tylni aparat fotograficzny liczy 12 Mpix (z przysłonami odpowiednio f/1.8 i f/2.8). Apple iPhone Plus 8 dostępny jest na rynku w dwóch wersjach pojemnościowych z 64 i 256 GB. Ich cena oscyluje wokół 3500-4500 złotych.

W poniższym tekście skupimy się na modelu iPhone 8 Plus 64 GB i zaprezentujemy najkorzystniejsze warunki zakupu telefonu (ceny aktualne na 05.02.2018) w umowie na abonament.

Naszym zdaniem najkorzystniejszą taryfą udostępniającą iPhone’a 8 Plus 64 GB jest T-Mobile T1 Bez Limitu 100. Oferta zapewnia nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, SMS/MMS i Internet w cenie abonamentu wynoszącego 100 złotych. Jednorazowy koszt zakupu telefonu wynosi 2839 złotych.

W skali dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5239 złotych.

Naszym zdaniem: oferta zasługuje na wyróżnienie, ze względu na mniejszy abonament oraz niższą całościową kwotą zakupu telefonu. 100 złotych abonamentu i niecałe 5300 złotych całościowych kosztów, mogą zachęcić klientów do zakupu telefonu w powyższej ofercie.

Kolejne miejsce przypada ofercie T-Mobile T1 Bez Limitu 120. Wybierając tę usługę klient otrzyma zestaw nielimitowanych połączeń, SMS-ów i MMS-ów, nieograniczony objętościowo dostęp do Internetu oraz telefon w cenie 2049 złotych. To wszystko w abonamencie wynoszącym 120 złotych miesięcznie.

W skali dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5289 złotych.

Naszym zdaniem: zaletą oferty jest stosunkowo niski jednorazowy koszt telefonu wynoszący niecałe 2100 złotych. Niestety klientów zniechęcić może wysoki abonament sięgający 120 złotych.

Podobne warunki oferuje trzecia usługa T-Mobile 1 Bez Limitu 80, która również zakłada nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe oraz pakiet internetowy (jak w pozostałych taryfach T1 Bez Limitu transfer zwalnia po wykorzystaniu 10 GB). Oferta ta różni się jednak niższą ceną abonamentu wynoszącego 80 złotych, a także wyższym jednorazowym kosztem zakupu telefonu sięgającego 3229 złotych.

W skali dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5149 złotych.

Naszym zdaniem: główną zaletą powyższej oferty jest niższy abonamentu oraz łączny koszt zakupu telefonu nieprzekraczający 5200 zł. Niestety klientów odstraszyć może wysoka cena iPhone 8 Plus 64 GB sięgająca prawie 3300 złotych.

Kolejne miejsce zajmuje oferta T-Mobile T1 Bez Limitu 140. Dostaniemy w niej te same warunki umowy co poprzednio, lecz w znacznie wyższej w cenie - aż 140 złotych miesięcznie. W tym przypadku jednorazowy koszt zakupu iPhone’a 8 Plus wynosi 2019 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5469 złotych.

Naszym zdaniem: oferta nie różni się zbytnio od poprzedniej. Zarówno opłata startowa za sprzęt, jak i wysokość rachunków miesięcznych nie należy do najniższych.

Naszą listę zamyka kolejny pakiet sieci T-Mobile - T1 Bez Limitu 160. Wybierając ten wariant klient otrzyma nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, niekończący się pakiet darmowych wiadomości SMS i MMS, nieograniczony dostęp do internetu oraz iPhone 8 Plus w cenie 1748,99 złotych. To wszystko w abonamencie wynoszącym 160 złotych miesięcznie.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5588 złotych.

Naszym zdaniem: główną zaletą oferty jest stosunkowo niski koszt jednorazowej wpłaty za telefon wynoszący 1748,99 złotych. Niestety klientów odstraszyć może dość wysoki abonament w wysokości 160 złotych, a także całościowa cena zakupu telefonu sięgająca prawie 6 tys. złotych.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów