Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S8+ – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Galaxy S8+ abonament

Telefon ten był tematem rozmów, na długo przed jego oficjalną premierą. Mowa tu o Samsung Galaxy S8+, który zapowiadany był, jako rewolucja technologiczna na rynku smartfonów. Najnowszy model Samsunga kosztuje w sklepie w granicach 4-5 tys. zlotych. W poniższym tekście pragniemy zaprezentować najlepsze 5 planów taryfowych na abonament sieci oferujących Samsunga.

Samsung Galaxy S8+ na abonament

Samsung Galaxy S8+ to tegoroczny model flagowy Samsunga. Wszystko za sprawą specyfikacji technicznej, pięknego i dużego ekranu spełniającego wszystkie standardy, w tym mobile HDR. Galaxy S8+ wyposażony jest w aparat posiadający 12 milionów pikseli, przesłonę F/1,7, optyczną stabilizację oraz błyskawiczny autofocus.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy S8+
PORÓWNAJ OFERTY

Cechą charakterystyczną modelu (a także ciut mniejszego Galaxy S8) jest zakrzywiony ekran o przekątnej 6,2 cala, praktycznie pozbawiony ramek. Obudowa skrywa ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 8895 o taktowaniu 2,30 GHz i 4 GB pamięci operacyjnej RAM.

Poniżej prezentujemy 5 naszym zdaniem najlepszych ofert z Samsung Galaxy S8+ z cenami aktualnymi na 21.06.2017.

Naszą piątkę otwiera jedna ze sztandarowych ofert T-Mobile. Wybierając T2 10 GB w cenie 79,95 zł za miesiąc, klient otrzymuje darmowe połączenia, bezpłatne MMS-y i SMS-y, stały dostęp do social media oraz 10 GB internetu. Sieć oferuje Samsunga Galaxy S8+ w cenie 2669 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4588 zł.

Naszym zdaniem: oferta jedna z tańszych w skali trwania umowy i zarazem jednak z najwięcej oferujących. Dla wielu przeszkodą może być cena telefonu, ale od czego jest poniższe Orange.

Musimy przyznać, że podczas wyboru tej oferty kierowaliśmy się ogromną ilością usług. T3 No Limit GB to darmowe połączenia oraz SMS-y i MMS-y, stały dostęp do social media, nielimitowany transfer oraz roaming bez dodatkowych kosztów (podobnie, jak w Orange) w cenie 99,95 złotych miesięcznie. Wybierając tę ofertą operator udostępnia Samsunga Galaxy S8+ w cenie 2279 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4678 zł.

Naszym zdaniem: oferta jest interesująca, jednak sporym mankamentem może okazać się dość wysoka cena miesięcznego abonamentu oraz – przede wszystkim – telefonu w jednorazowej opłacie startowej.

Podobny zestaw usług do T2 przewiduje Orange w swojej ofercie Smart Plan 10 GB. Wybierają usługę klient otrzymuje darmowe połączenia, SMS-y i MMS-y, a także 10 GB internetu, w cenie 69,99 zł na miesiąc. Cena telefonu (779 zł na start) rozłożona jest częściowo na raty w wysokości 122 złotych miesięcznie, które dołączone są do rachunku. W efekcie klient płacić będzie miesięcznie 181,99 złotych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5146,76 zł.

Naszym zdaniem: największą zaletą oferty jest wyjątkowo niski koszt zakupu Galaxy S8+, przez co jego cena nie jest tak odczuwalna „po kieszeni”. Jednak w skali 24 miesięcy pakiet Orange wychodzi znacznie drożej od konkurencji.

Niższe koszty miesięczne przewidywane są w ofercie Red Bull Mobile Energy 49. Sieć oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, darmowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu w cenie 49 złotych miesięcznie. Operator proponuje również Samsunga Galaxy S8+ w cenie 3276 złotych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4452 zł.

Naszym zdaniem: jednorazowy koszt za telefon jest znacznie większy niż w przypadku powyższej oferty T-Mobile i Orange, jednak zaletą oferty jest fakt, iż abonament sieci Red Bull jest znacznie tańszy. Na próżno jednak szukać w nim np. darmowych aplikacji internetowych.

Ostatnie miejsce zajmuje Orange Smart Plan 5 GB. Standardowa oferta, która zapewnia darmowe połączenia telefoniczne, bezpłatne SMS-y i 5 GB internetu w cenie 49,99 złotych. Jednak jej główną zaletą jest zminimalizowanie kosztów początkowych. Wybierając Samsunga Galaxy S8+ za 898,99 zł w opłacie startowej część kosztów za telefon będzie naliczanych ratalnie osobno do abonamentu. W efekcie klient zapłaci miesięcznie 171,99 złotych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5026,75 zł.

Naszym zdaniem: opłata startowa za telefon jest zdecydowanie niższa niż wcześniej prezentowanych przykładów, lecz w skali 2 lat oferta wychodzi drożej.

 

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: