Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S8 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Samsung Galaxy S8 na abonament

29 marca bieżącego roku zadebiutował najnowszy flagowiec Samsunga – model Galaxy S8 i jego powiększona wersja S8+. Praktycznie już kolejnego dnia oba smartfony znalazły się w ofertach przedsprzedażowych największych sieci komórkowych na naszym rynku GSM. Którzy operatorzy oferują po 2 miesiącach od premiery najkorzystniejsze oferty w przypadku modelu Galaxy S8?

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Samsung Galaxy S8 na abonament

W zasadzie to o Samsungu Galaxy S8 można pisać w samych superlatywach. Jego cechą charakterystyczną jest wygięty ekran Infinity o przekątnej 5,8 cala, wyświetlający 16 mln kolorów w rozdzielczości 1440 na 2960 pikseli (568 ppi). Finezyjna obudowa skrywa m.in. bardzo wydajny procesor, aż 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można oczywiście rozbudować o dodatkowe 256 gigabajtów dzięki slotowi na karty microSD.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy S8

Tegoroczny model flagowy Samsunga wyposażony jest w raczej skromną baterię Li-Ion o przeciętnej pojemności 3000 mAh. Częste ładowanie smartfona nie będzie jednak aż tak bardzo uciążliwe, a to ze względu na funkcję Quick Charge. Robiący bardzo ładne zdjęcie aparat fotograficzny legitymuje się matrycą o rozdzielczości 12 Mpix. Wiele wskazuje na to, że może być to najlepszy flagowiec całego 2017 roku.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Samsungiem Galaxy S8 z cenami aktualnymi na 28.06.2018.

Red Bull Mobile SieMa 49 jest jednym z częstszych bohaterów w naszym cyklu porównania cen telefonów u operatorów. Niewątpliwą zaletą jest bardzo niski abonament, którego konsekwencją jest jednak wyższa opłata startowa za Samsunga Galaxy S8. W tym przypadku wynosi ona aż 1816 zł, ale w skali całej umowy i tak jest najtaniej. RBM nie zapewnia jednak takich dodatków, jak nielimitowane aplikacje czy Tidal i wiele innych, jak poniższa konkurencja.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3041 zł.

Naszym zdaniem: przez całą umowę (a więc 2 lata) zapłacimy w RBM najniższą kwotę. Minusem jest sporej wielkości opłata startowa, która może zaboleć po kieszeni, lecz w zamian rachunki miesięczne są najniższe.

Chcemy nabyć telefon w niskiej opłacie startowej? Z pomocą przychodzi Orange, który oferuje Galaxy S8 za 299 zł w swoim Planie Optymalnym. Koszt samego abonamentu wynosi 49,99 zł, ale na opłaty miesięczne składają się również raty za sprzęt – w tym przypadku jest to łącznie 139,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3708,75 zł.

Naszym zdaniem: zdecydowanie niższa opłata startowa, ale rachunki miesięczne droższe o połowę od Supernet T2 Smartfoneria. Mimo to w skali trwania umowy jest to najtańsza i chyba dla większości najbardziej – nomen omen – optymalna oferta.

Bardziej rozbudowany (i droższy) abonament Orange. Opłaty miesięczne wraz z ratami za urządzenie wynoszą 155 zł i są najwyższe w naszym rankingu. Za to cena smartfona zdecydowanie najniższa (199 zł) i stanowi ona największą zaletę tej oferty. W porównaniu do wcześniejszego pakietu Orange, ten dysponuje m.in. dwukrotnie większym transferem danych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3968,99 zł.

Naszym zdaniem: jedna z najtańszych w zestawieniu i z najniższą ceną zakupu Galaxy S8. Jeżeli komuś zależy przede wszystkim na niskiej opłacie startowej (a także dobrych warunkach umowy bez krajowych limitów i ze sporym pakietem internetowym), to może być to oferta dla niego.

Co prawda wysokość abonamentu Supernet T2 (dawny Supernet T3) nie należy do najniższych, ale tak naprawdę (w stosunku np. do niektórych taryf Orange czy Plusa) stoi na przeciętnym poziomie. Niewątpliwą zaletą propozycji T-Mobile jest brak limitów w usługach krajowych (połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y). Nielimitowany jest również pakiet internetowy, który jednak zwalnia po wykorzystaniu pierwszych 20 GB. Ofertę uzupełnia szereg darmowych aplikacji internetowych (nie pobierają transferu – np. Facebook, Messenger, Tidal) i darmowy roaming UE (jak u pozostałych konkurentów). Cena Galaxy S8 jest przeciętna i wynosi 1689 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4137,70 zł.

Naszym zdaniem: korzystniejsza oferta z Samsungiem Galaxy S8, ale z drogim smartfonem. Wymaga niewielkiej dopłaty w stosunku do najtańszych propozycji konkurencyjnych sieci, a w zamian dostajemy bardzo dobre warunki umowy.

Mimo wszystko wcześniejszy abonament był dla nas zbyt wysoki? A może nie potrzebujemy „nielimitowanego” Internetu? Jeżeli tak, to faktycznie nie ma sensu przepłacać. Supernet T2 z 5 GB transferu kosztuje tylko 69,95 zł miesięcznie, ale pamiętajmy, że w takiej konfiguracji cena smartfona jest znacznie wyższa – 2289,01 zł. Oferta T2 również zapewnia nielimitowane aplikacje internetowe, więc nasza paczka danych nie będzie się tak szybko kurczyć.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 4017,71 zł.

Naszym zdaniem: jedna z lepszych ofert, ale w rzeczywistości jest (w skali 2 lat) tylko o niecałe 120 zł tańsza od poprzedniej. Którą wybrać, jeżeli warunki obu spełniają nasze oczekiwania? To zależy od tego, czy wolimy zapłacić więcej za telefon w jednorazowej opłacie startowej, czy płacić niższy abonament.

Porównaj oferty na abonament

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Fajne zestawienie, ale szkoda, że nie ma nic o ubezpieczeniu telefonu. Już się nie robi takich rzeczy w ramach abonamentu? Tylko jako dodatkowa opcja?

Robi się, ale jest to opcja dodatkowa (choć niektórzy konsultanci zapewne „starają się” bardziej do wykupienia polisy). Porównanie warunków ubezpieczenia telefonu u poszczególnych telekomów znajdziesz tutaj:
https://komorkomat.pl/ubezpieczenie-telefonu-u-operatora-czy-jest-oplacalne/

Tyle, że zawarte tam informacje mogą być już nieaktualne – tekst czeka prawdopodobnie gruntowna aktualizacja.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.