Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A70 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Samsung Galaxy A70 abonament

Samsung Galaxy A70 to przedstawiciel klasy średniej wyższej i całej serii smartfonów od koreańskiego producenta, które zadebiutowały w tym roku. Cechą charakterystyczną urządzenia jest świetny ekran o nieprzeciętnym rozmiarze. Również parametry klasyfikują smartfona w górnej części stawki w swojej kategorii. Smartfon jest już dostępny u naszych operatorów od pewnego czasu, dlatego postanowiliśmy się przyjrzeć w jakich ofertach możemy go znaleźć w przystępnej konfiguracji.

Samsung Galaxy A70 na abonament

Samsung Galaxy A70 napędzany jest Snapdragonem 675 wspartym 6 GB pamięci RAM. Na pliki zostało przeznaczone 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia kartę pamięci. Wyświetlacz posiada przekątną 6,7 cala i wykonany jest w technologii Super AMOLED. Producent zdecydował się na zastosowanie czytnika linii papilarnych zatopionego w ekranie.


>>> Recenzja Samsung Galaxy A70 <<<


W Samsungu Galaxy A70 znajdziemy potrójny aparat fotograficzny. Jednostka główna posiada matrycę 32 Mpix i jasność obiektywu f/1.7. Drugi obiektyw to „oczko” ultraszerokokątne o matrycy 8 Mpix i świetle f/2.2. A na końcu mamy również obiektyw o matrycy 5 Mpix do pomiaru głębi ostrości. W modelu tym zastosowano solidną baterię o pojemności 4500 mAh.

Samsung Galaxy A70 może być ciekawą propozycją dla osób, które szukają urządzenia z naprawdę sporej wielkości ekranem. Dlatego zrobiliśmy zestawienie pięciu najkorzystniejszych – naszym zdaniem – propozycji od rodzimych operatorów.

Ceny i oferty aktualne na 16.09.2019.

Jeżeli wybierzemy Plush ABO 15 GB, dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości oraz – jak sama nazwa podpowiada – 15 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 72 zł przez 24 miesiące. Później jeszcze przez rok będziemy musieli płacić ratę za telefon w wysokości 47 zł. Jednorazowo za Samsunga Galaxy A70 wydamy 99 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2391 zł.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza pod względem ogólnych kosztów oferta w naszym zestawieniu. Jej zaletą jest niewielka opłata początkowa i stosunkowo niewielkie obciążenie miesięcznego budżetu. Również abonament oferuje bardzo korzystne warunki w postaci nielimitowanych usług. Jedyna kwestia na którą trzeba zwrócić uwagę, to to, że „raty” rozłożone są na 3 lata, co nie każdemu może odpowiadać. Istnieje oczywiście wariant z 24 ratami, ale wychodzi on nieco drożej.

Możemy wybrać ofertę od pomarańczowej sieci. Decydując się na Plan Mobilny 55 dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości i pakiet internetowy 15 GB z pełną prędkością. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić (abonament z ratą za sprzęt) 115 zł. Galaxy A70 otrzymamy za darmo!

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 3098 zł.

Naszym zdaniem: ta opcja w ogólnym rozrachunku jest droższa od poprzedniej. Zaletą jest brak opłaty startowej za smartfona, a wszelkie opłaty są rozłożone dokładnie na 2 lata. Plusem tej oferty jest również niezły pakiet internetowy oraz nielimitowane rozmowy i wiadomości. Jeśli posiadamy jeszcze jakieś inne usługi w pomarańczowej sieci, możliwe że uda nam się uzyskać dodatkowy rabat.

Możemy zdecydować się na pakiet T-Mobile – M. Przy takim wyborze dostajemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 30 GB szybkiej transmisji danych. Abonament kosztuje miesięcznie 79 zł i zawiera już (w przeciwieństwie do Plusha i Orange) opłatę za Galaxy A70. Ten operator oferuje smartfona w zestawie z opaską sportową Samsung Galaxy Fit e. Jednorazowo za ten zestaw zapłacimy 1049 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2965 zł.

Naszym zdaniem: jest to niewiele tańsza w ogólnym rozrachunku oferta w porównaniu z poprzednią. Dodatkowo otrzymamy tu smartfona w zestawie z opaską sportową, co dla niektórych może to być ciekawy argument. W tej konfiguracji, oprócz nielimitowanego pakietu usług głosowych i tekstowych, dostaniemy również aż 30 GB na transmisje danych. Miesięczne zobowiązanie również nie należy do najwyższych. Jedynie początkowa opłata za zestaw nieco przekraczająca tysiąc złotych może być barierą nie do przeskoczenia dla wielu klientów.

W fioletowej sieci możemy zdecydować się na pakiet Solo M. W ramach tego wariantu dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 20 GB transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić tylko 65 zł, zaś jednorazowo za telefon przyjdzie nam zapłacić 1359 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2969 zł.

Naszym zdaniem: w skali całej umowy koszty prezentują się praktycznie na tym samym poziomie, co w T-Mobile. Opłata początkowa za Galaxy A70 jest jednak jeszcze wyższa, za to opłaty miesięczną są nawet niższe niż w Plushu. Otrzymamy bardzo dobre warunki ze sporym pakietem danych, niestety bez darmowej paczki w roamingu UE.

U tego samego operatora również możemy zdecydować się na wariant nielimitowany. Wybierając Play Solo L dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet z limitem danych wynoszącym aż 35 GB. Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 120 zł, a na start zapłacimy za niego niecałe 400 zł.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 3329 zł.

Naszym zdaniem: najdroższa oferta w ogólnym rozrachunku w naszym zestawieniu. Jednak w niektórych przypadkach może być również brana pod uwagę. Przede wszystkim jeśli potrzebujemy maksymalnie duży pakiet internetowy oraz nielimitowane pozostałe usługi. W tym pakiecie opłata startowa za Samsunga Galaxy A70 jest jedną z niższych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.