Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

eSIM dla wszystkich właścicieli abonamentów T-Mobile

Obowiązuje do: odwołania
eSIM w T-Mobile za 0 zł

T-Mobile wprowadza eSIM dla wszystkich swoich klientów abonamentowych. Z nowości skorzystają zarówno właściciele abonamentów indywidualnych, jak i na firmę.

eSIM w T-Mobile za 0 zł

Oto przykładowe abonamenty T-Mobile z eSIM:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ESIM NA T-MOBILE.PL

Technologia eSIM to nic innego, jak wirtualna karta SIM. Jest ona coraz częściej stosowana przez producentów smartfonów, do czego dostosowują się także operatorzy, jak teraz T-Mobile.

Wymianę karty SIM na eSIM można w T-Mobile zamówić na dwa sposoby – udając się do jednego z salonów lub łącząc się z telefoniczną obsługą klienta. Instrukcję instalacji karty wraz ze specjalnym kodem QR klient otrzyma na podany przez niego e-mail, a jednocześnie na jego telefon dotrze wiadomość SMS zawierająca hasło niezbędne do otwarcia plików. Sama czynność nie jest skomplikowana i bez problemu powinien poradzić z nią sobie każdy użytkownik, postępując zgodnie z podanymi wskazówkami. Warto wyświetlić je na oddzielnym urządzeniu, by cały czas mieć dostęp do informacji.

Slot na fizyczną kartę SIM w połączeniu z wirtualnym eSIM pozwoli na korzystanie z Dual SIM, a więc 2 kart jednocześnie. Bezpłatna usługa eSIM w T-Mobile dostępna jest w:

  • taryfach T
  • MagentaBIZNES
  • Jump proFirma

Źródło: T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów