Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy od serca w T-Mobile – nawet 1000 zł rabatu!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile promocja

T-Mobile oferuje mnóstwo bonusów i atrakcji w swojej aplikacji mobilnej! Od marca do połowy kwietnia tego roku udostępnia wiele niespodzianek. Możesz np. odebrać zniżkę na urządzenia i gadżety!

Bonusy od serca w T-Mobile

Przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BONUSY OD SERCA NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Co oferuje T-Mobile? Cytujemy słowa operatora z jego oficjalnego bloga:

Wręczanie upominków to dowód troski i dbałości o drugą osobę – z tym przecież kojarzą nam się ważne święta lub urodziny. Ale czy to znaczy, że uczucia należy okazywać wyłącznie kilka razy do roku? Absolutnie nie! Chociaż i na takie okazje jesteśmy przygotowani. W T-Mobile chcemy sprawiać radość naszym klientom cały czas i w ten sposób podziękować im za to, że są z nami. Mamy w tym już niemałe doświadczenie. Teraz jednak idziemy o krok dalej i rozbudowujemy naszą akcję doceniania klientów. W ramach promocji „Bonusy od serca” przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji i indywidualnych ofert. W aplikacji „Mój T-Mobile”, w zakładce „Benefity” na klientów będą czekać różnorodne bonusy, takie jak: zniżki na urządzenia oraz akcesoria do smartfonów, bezpłatny, nielimitowany internet przez 14 dni, czy też specjalne oferty, które stworzyliśmy we współpracy z naszymi partnerami – doskonale znanymi i lubianymi markami, oferujący produkty oraz usługi z kategorii: zakupy, moda, podróże lub dom. Wśród tylu różnych bonusów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I o to właśnie nam chodzi! Wystarczy mieć zainstalowaną aplikację „Mój T-Mobile”.

 

Nawet do 1000 zł w kieszeni – rabat na urządzenia

 

Podpisanie nowej umowy to świetny moment na wymianę telefonu, a z naszym nowym rabatem to także świetna okazja na oszczędność. Indywidualni klienci abonamentowi, którzy do 15 kwietnia podpiszą z nami nową umowę na jedną z taryf z nielimitowanym internetem, otrzymają do 1000 zł rabatu na nowe urządzenie (zakup w ramach 24 miesięcznych rat). Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy odebrać unikalny kod w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać go w dowolnym kanale sprzedaży – podając go sprzedawcy przed zawarciem umowy, czy wpisując w specjalną rubrykę przy zakupie online. Ze zniżki mogą skorzystać wszyscy nasi klienci, również ci, którzy zechcą dołączyć do naszej sieci.

 

Telefon dostosowany do Twoich potrzeb

 

Gdy już staniemy się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonego smartfona, warto zadbać o jego ochronę lub po prostu go spersonalizować. Pęknięty ekran czy obudowa nowego telefonu potrafią niemal złamać serce, więc w trosce o dobre samopoczucie klientów i trwałość urządzeń, przygotowaliśmy jeszcze jeden „Bonus od serca” – zestaw dwóch folii na telefon (w wariancie anticrash na ekran oraz ochronnym na tył obudowy, który dostępny jest w 5 wzorach) w cenie 59 zł. Ze zniżki skorzystać mogą wszyscy klienci indywidualni (abonamentowi oraz użytkownicy opcji na kartę) i biznesowi, korzystający z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. Przysługujący kod rabatowy dostępny będzie w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity”. Skorzystanie z opcji zabezpieczenia i spersonalizowania telefonu możliwe jest jedynie w salonach T-Mobile wyposażonych w odpowiednie plotery – ich pełna lista dostępna jest na stronie https://www.mydevia.pl/mapa-punktow/.

 

Nielimitowany internet – by szaleć online bez ograniczeń

 

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do oferty nielimitowany internet w świetnej jakości – chętnie się nim podzielimy z klientami indywidualnymi na kartę, abonamentowymi oraz biznesowymi, korzystającymi z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. To będzie doskonała okazja, by sprawdzić, jak dobrze jest, gdy nie trzeba martwić się o gigabajty. W ramach prezentu klienci otrzymają dostęp do darmowego internetu bez limitu pobieranych danych czy prędkości aż przez 14 dni. Bonus można w kilka chwil aktywować jednorazowo w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” w terminie do 15.04.2023.

Powyższe profity „Bonusy od serca” T-Mobile są dostępne dla klientów T-Mobile Polska od 1 marca do 15 kwietnia. Skorzystaj z nich już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (11 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: