Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

FreedomNET 25 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Premium Mobile 25 GB

FreedomNET 25 to ciekawa oferta od popularnego wirtualnego operatora. Mamy tutaj całkiem spory transfer za przystępną cenę. Możemy także skorzystać z pakietów dodatkowych. Wydaje się być niezłą alternatywą dla wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowego Internetu np. na czas podróży. Czy warto przyjrzeć się tej opcji bliżej? Sprawdziliśmy.

Premium Mobile 25 GB

FreedomNET 25 od Premium Mobile to oferta abonamentowa. W tym wypadku podpisujesz umowę. Na szczęście jest ona na czas nieokreślony, więc nie ma problemu z rozwiązaniem umowy w każdym momencie.


Szczegóły oferty FreedomNET 25 ->


Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia. Warto pamiętać, że do pierwszego rachunku dochodzi także jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 29 zł.

Transfer, cena i zasięg w FreedomNET 25:

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie FreedomNET 25:

 • Internet: 25 GB
 • maksymalna szybkość transferu: do 300 Mb/s (LTE Advanced)
 • cena: 24,70 zł
 • infrastruktura: Plus
 • długość umowy: bezterminowa 

FreedomNET 25, jak sama nazwa wskazuje, oferuje nam limit transmisji danych na poziomie 25 GB. Po przekroczeniu tego limitu, nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty, natomiast prędkość Internetu spada do 32 kb/s, co w praktyce oznacza jego odcięcie. Transmisja dostępna jest na zasięgu sieci Plus. Wszędzie tam, gdzie zielona sieć ma zasięg, powinna istnieć możliwość skorzystania z oferty Premium Mobile. Co ciekawe, możesz skorzystać z karty SIM do rozmów telefonicznych, jednak jak w każdym podobnym przypadku, zapłacisz za nie osobno.

W przypadku oferty FreedomNET 25 płacimy miesięcznie 24,70 zł. Pamiętaj jednak, że jest to kwota pomniejszona o dodatkowe upusty. Zawiera ona zgodę na marketing oraz e-fakturę wraz z terminowymi płatnościami. W przypadku braku akceptacji któregoś punktu, musisz liczyć się z dodatkowymi opłatami w wysokości 6,15 zł za każdy z nich.

Premium Mobile oferuje w FreedomNET 25 oferuje także dodatkowe pakiety na transmisję danych, jeżeli podstawowa paczka byłaby niewystarczająca. Możesz dokupić 1 GB transmisji danych za 2,50 zł. W dzisiejszych czasach jest to wielkość rzeczywiście awaryjna. Można także zdecydować się na paczkę 3 GB za kwotę 6,00 zł. Oba pakiety są ważne od momentu włączenia do końca okresu rozliczeniowego.

W Premium Mobile – jeżeli tylko masz odpowiedni zasięg – możemy korzystać z technologii LTE. W przypadku usług internetowych jest to szczególnie ważna kwestia. Tym bardziej, że możesz także korzystać z oferowanej przez Plusa agregacji pasm, czyli tzw. technologii LTE+, która jest szybsza od standardowej transmisji danych i w dogodnych warunkach pozwala na uzyskanie prędkości pobierania danych do 300 Mb/s.

FreedomNET 25 – dla kogo?

Potrzebujesz niezłego pakietu danych w przystępnej cenie? Taki jest Premium Mobile jego oferta FreedomNET 25. Zapewnia one dostęp do LTE+ i świetnie sprawdzi się w podróży. Jeżeli potrzebujesz jednak znacznie więcej transferu niż 25 GB, rozważ topową ofertę FreedomNET Dom z paczką o łącznej wielkości aż 300 GB!

Zalety:

 • 25 GB transferu
 • niezła cena
 • prędkość do 300 Mb/s (LTE Advanced)
 • dodatkowe paczki danych
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • jednorazowa opłata aktywacyjna

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Premium Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: