Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

80 zł za każde polecenie Premium Mobile!

Obowiązuje do: odwołania

Od 1 lutego 2018 Premium Mobile zwiększa bonusy za polecenie klienta. Dotychczas operator oferował - w zależności od ilości klientów - od 10 do 80 zł. Od teraz za każde polecenie Premium Mobile wręcza 80 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

80 zł za każde polecenie w Premium Mobile

Program Ambasador - dzięki któremu możemy polecać znajomych od lipca 2017 - został dzięki temu znacząco ulepszony. Dotychczas bonus 80 zł za polecenie był dostępny dopiero po pozyskaniu trzydziestego klienta, a obecnie już od pierwszego.

Przykładowa bezterminowa oferta Premium Mobile:

Program AMBASADOR

Premium Mobile oferuje jedne z najlepszych krajowych ofert komórkowych. Jedną z jego wielu zalet jest niska cena i umowa podpisywana na czas nieokreślony. Więcej na temat szczegółów związanych z polecaniem klienta w Programie Ambasador w zaktualizowanym Regulaminie.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów