Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy duet w Plushu z rabatem 10 zł!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Plush promocja pakiet łączony

Plush oferuje nowy pakiet duet składający się z abonamentu telefonicznego i Internetu mobilnego. Wcześniej operator nie miał możliwości połączenia 2 różnych usług na pojedynczym rachunku.

Pakiet 2w1 Plush

Zarówno w abonamencie Plush ABO, jak i jego Internecie mobilnym, dostaniesz kartę SIM tańszą o 5 zł miesięcznie. Aby skorzystać z rabatu, zamów w jednym rachunku obie usługi operatora.

Przykładowy abonament Plush:

Przejdź do promocji

Przykładowy Internet mobilny Plush:

Dla powyższych przykładów – zamiast 25+30 zł (łącznie 55 zł), zapłacisz w nowym duecie za miesiąc tylko 45 zł! 

Plush umożliwia zawarcie bezterminowej umowy. To od Ciebie zależy, jak długo będziesz związany z tym operatorem. Możesz być u niego równie dobrze np. 3 miesiące, jak i 3 lata. Wybór należy do Ciebie!

Oferty komórkowe i internetowe Plusha są jednymi z najkorzystniejszych i regularnie trafiają do czołówki najlepszych ofert operatorów komórkowych według Komórkomatu.

To nie koniec ostatnich nowości Polkomtela! Zobacz na nowy abonament Plusa 5G.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witajcie,
Wszystko fajnie że zrobili te duety, tylko że ucięli ofertę internetu mobilnego że 120 GB na 80 GB (na stażu) a ta sama cene. Ta oferta była w sam raz ale przez to działanie wiele osób porezygnuje z umów.

Cwaniaczki zmieniły ofertę na internet mobilny, teraz za 30 zł po roku ma się jedynie 80GB, zamiast 120GB.
Dno i 100 metrów mułu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: