Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus solidarny z Ukrainą – darmowe minuty na Ukrainę

Obowiązuje do: odwołania
Plus połączenia na Ukrainę

W związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie, operator Plus wprowadza darmowy pakiet minut oraz obniżka stawek za połączenia na Ukrainę.

Aktualizacja: od 18 marca pakiet 500 minut do Ukrainy w Plusie jest teraz wymienny także na połączenia w Polsce.

Plus solidarny z Ukrainą

Plus uruchamia od dziś następujące pakiety:

  • Bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie – jednorazowy pakiet dostępny dla użytkowników usług na kartę (włączany krótkim kodem *121*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia) i abonamentowych (włączany SMSem o treści UKRAINA na numer 80125) i ważny przez 30 dni dla klientów ofert na kartę i do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego dla klientów ofert abonamentowych.
  • Nowa promocyjna stawka 19 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci na Ukrainę – dostępna dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz ofert abonamentowych, które weszły na rynek po 31 stycznia 2018 r.
  • Darmowy jednorazowy pakiet 10 GB – do wykorzystania na terenie Polski, włączany na 30 dni dla klientów ofert na kartę krótkim kodem *136*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia, a dla klientów ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego i włączany SMSem o treści 10GB na numer 80125.

 

Cały czas dostępna jest też oferta Plus na Kartę stworzona specjalnie dla klientów z Ukrainy, w ramach której za 35 zł klient otrzymuje 30-dniowy pakiet cykliczny obejmujący:

  1. wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
  2. wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
  3. pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;
  4. 1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Promocję o nazwie „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” można włączyć SMS-em o treści 35 wysłanym pod numer 80988

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00-16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

Źródło: Plus informacja prasowa.

Aktualizacja:

Pakiet 500 bezpłatnych minut od Plusa dla obywateli Ukrainy, od teraz można wykorzystać wymiennie na połączenia na terenie Polski oraz – tak jak do tej pory – na połączenia do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie.

Plus wychodzi naprzeciw potrzebom obywateli Ukrainy, aby mogli utrzymać kontakt zarówno z bliskimi, którzy zostali na terenie ojczystego kraju, jak i z osobami przebywającymi na terenie Polski. Dlatego też 500 bezpłatnych minut, które dotychczas przeznaczone były na połączenia z ukraińskimi sieciami komórkowymi Kyivstar, Lifecell i Vodafone, od teraz można wykorzystać także wykonując połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych na terenie naszego kraju.

Bezpłatny pakiet „500 minut w Polsce i do Ukrainy” dostępny jest dla obywateli Ukrainy, którzy zarejestrują starter od Plusa lub Plusha na ukraiński dokument ze zdjęciem.

Pakiet włącza się automatycznie po wykonaniu pierwszego połączenia, wysłaniu SMS-a, MMS-a lub po pierwszym połączeniu się z internetem. Pakiet jest ważny przez 30 dni.

Źródło: Plus informacja prasowa.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.