Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 7 32 GB w Plusie za 399 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
iPhone 7 Plus

Od kilku tygodni sieci komórkowe prześcigają się ofertami z najnowszymi iPhone’ami 8 i 8 Plus, a od niedawna także z jubileuszowym modelem X. Spośród wielu dostępnych taryf nie znajdziemy jednak ani jednej Plusa, który skromnie włączył na jesień do swojej oferty zeszłorocznego iPhone’a 7.

Porównaj oferty na abonament

iPhone w Plusie

Plus nie ma w zwyczaju prześcigać się z Orange, Play czy T-Mobile w oferowaniu najnowszych iPhonów. Wielu fanów telekoma musiało obejść się smakiem i skorzystać z konkurencyjnej oferty, aby cieszyć się najnowszym modelem iPhone’a. Na otarcie łez dostaniemy teraz w Plusie iPhone’a 7 32 GB LTE za 399 zł w poniższym planie taryfowym:

iPhone 7 Plus

Do abonamentu należy doliczyć ratę za iPhone’a, której wysokość zależy od wybranego czasu spłaty urządzenia:

  • 24 miesiące – 140 zł
  • 36 miesięcy – 93 zł

Do wyboru mamy również inne abonamenty Plusa. Pamiętajmy jednak o prostej zasadzie – im wyższy abonament, tym tańszy telefon i odwrotnie.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.4/5 - (8 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów