Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

RODZINA w Play na Kartę

Obowiązuje do: odwołania
RODZINA Play na Kartę

Oferta Play poszerzyła się o innowacyjny plan rodzinny skierowany do użytkowników prepaid. Pakiet RODZINA w Play na Kartę umożliwia utworzenie grupy składającej się od 2 do aż 8 osób.

Porównaj oferty na kartę

Pakiet rodzinny na kartę Play

Każdy użytkownik w pakiecie RODZINA w Play na Kartę ma zagwarantowane nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich sieci, a także Internet bez limitów GB (transfer jednak zwalnia po wykorzystaniu 15 GB). Wszystko to w cenie 25 zł miesięcznie za 1 kartę SIM. Tyle samo kosztuje indywidualna oferta na kartę z 6 GB:

RODZINA Play na Kartę

Każda osoba ma do dyspozycji paczkę 15 GB na pełnej prędkości. Właściciel grupy wysyła zaproszenie do bliskich osób (nie muszą być z rodziny) przez aplikację Play24. Utworzona grupa może liczyć od 2 do 8 osób. Założyciel doładowuje tylko swoje konto. Za pomocą jednego kliknięcia kupuje i aktywuje pakiety dla wszystkich. Sam decyduje, kiedy i czy aktywuje pakiet ponownie.

Zaproszone osoby w grupie nie muszą doładowywać telefonu. Mogą aktywować usługi dodatkowe tylko dla siebie i w każdej chwili mogą opuścić grupę.

Istnieje również możliwość założenia grupy za pomocą wiadomość SMS – wystarczy wysłać numer telefonu danej osoby pod bezpłatny numer 258 (jeden SMS na jedną zaproszoną osobę).

Więcej szczegółów w Regulaminie oferty promocyjnej.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.6/5 - (34 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów