Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

O! Szybki 100 GB! pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
3
Obowiązuje do: odwołania
OTVARTA internet mobilny 300 GB

OTVARTA O! Szybki 100 GB! to oferta z bardzo obszernym pakietem internetowym. Czy wyróżnia się czymś na tle konkurencji?

OTVARTA 300 GB

OTVARTA oferuje 4 różne pakiety Internetu mobilnego, a O! Szybki 100 GB! + 200 GB w Noc! jest topową ofertą tej sieci GSM. Jak sugeruje jej pełna nazwa, do Twojej dyspozycji będzie łącznie aż 300 gigabajtów transferu.


Szczegóły oferty O! Szybki 100 GB! ->


Jego wysoką prędkość zapewni Ci standard LTE. Opcjonalnie możesz zamówić pakiet ze stałym adresem IP, który jest droższy o 5 zł. Standardowa oferta ze zmiennym IP kosztuje 44,99 zł, a do pierwszego rachunku doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w cenie 29 złotych. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Transfer, cena i zasięg w O! Szybki 100 GB!:

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie O! Szybki 100 GB!:

 • Internet: 100 GB + 200 GB w nocy
 • maksymalna szybkość transferu: do 300 Mb/s (LTE)
 • cena: 44,90 lub 49,90 zł
 • infrastruktura: Plus
 • długość umowy: bezterminowa 

Wybierając wspomnianą usługę otrzymasz pakiet 100 GB Internetu, a po jego wykorzystaniu nadal będziesz mógł korzystać z transferu, tylko z mniejszą prędkością. Dodatkowo dostaniesz 200 GB do wykorzystania w taryfie nocnej w godzinach od 00:00 do 8:00, co daje łącznie 300 GB Internetu. Dla przypomnienia, podobne pakiety od Premium Mobile i lajt mobile (FreedomNET Dom i lajt internet 300 GB) oferują transfer nocny dopiero od godziny 1:00 w nocy.

 • 100 GB w godz. 8:00 rano do 0:00 w nocy
 • 200 GB w godz. 0:00 w nocy do 8:00 rano

O! Szybki 100 GB! – dla kogo?

O! Szybki 100 GB! to klasyczna oferta Internetu mobilnego, zatem czy jest coś co ją wyróżni na rynku oprócz transferu nocnego?

Możliwość zamówienia stałego adresu IP może być dla wielu największą zaletą oferty sieci OTVARTA. W jego przypadku koszt miesięczny rośnie z 44,99 do 49,99 zł, a więc jest tylko o 9 groszy droższa od bardzo podobnej propozycji Premium Mobile.

OTVARTA ma jeszcze jedną niewielką przewagę nad ofertami od Premium Mobile i lajt mobile – to wspomniany wcześniej transfer nocny, który aktywowany jest na jedną godzinę dłużej. Podobnie jak i te wirtualne sieci, OTVARTA zapewni Ci także niezależność dzięki bezterminowej umowie.

Zalety:

 • 100 GB standardowego transferu
 • kolejne 200 GB transferu w nocy
 • opcjonalny pakiet ze stałym IP
 • dobra cena
 • prędkość do 300 Mb/s (LTE)
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • jednorazowa opłata aktywacyjna
 • pakiet ze stałym IP droższy o 5 zł

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie OTVARTA.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mam używam jestem zadwolony nic z większym pakietem niema chyba spadliscie na głowe

Niestety Lajtmobile i Naumobile mają to samo o 10 zł taniej.I też działają na sieci Plus.

Zobacz na nasz ranking internetu mobilnego:
https://komorkomat.pl/ranking-internet-mobilny-luty-2020/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: