Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Starter YES 5 od Orange – bonus 100 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Logo Orange

Zakupując dedykowany starter Orange na kartę YES 5 można liczyć na bonus w postaci 100 zł. Dodatkowe środki można przeznaczyć na krajowe połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych.

100 zł za darmo w Orange

Bonusowe środki na koncie są ważne przez 30 dni i można je wykorzystać do połączeń krajowych. Po tym okresie pakiet traci swą ważność.

Starter Orange YES:

Logo Orange

Aby aktywować ekstra 100 zł na koncie, wystarczy wysłać darmową wiadomość SMS na nr 80101 o treści POCZTA. Promocja trwa do wyczerpania zapasów starterów, ale nie później niż do 28 stycznia 2019 roku.

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: