Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju mobile trio – 3 numery na 1 rachunku nju!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
nju mobile oferta rodzinna 3 numery

Stało się! Sieć nju mobile wprowadziła możliwość dokupienia trzeciego numeru w ramach jednego abonamentu. Pakiet rodzinny nju oznacza spore oszczędności!

Najlepsze oferty na telefon

nju mobile dla rodziny

Submarka Orange od bardzo dawna oferuje abonament indywidualny oraz w parze. Dotąd nie posiadała jednak możliwości dokupienia trzeciego numeru. Teraz możesz to zrobić z tą ofertą:

Przejdź do promocji

Tak prezentuje się w szczegółach pakiet nju mobile trio:

  • numer podstawowy – 29 zł
  • numer dodatkowy – 9 zł
  • kolejny numer dodatkowy – 19 zł (nowość!)

Nietrudno policzyć, że na osobę wychodzi średnio 19 zł. Zamiast kupować 3 abonamenty nju mobile z osobna (3x 29 zł, łącznie 87 zł), dobierz się w trio i oszczędzaj aż 30 zł miesięcznie!

Jak to w nju mobile bywa, na start otrzymasz 10 GB transferu, ale rośnie on z czasem stażu u operatora. W nowym dodatkowym numerze nju możesz jednak cieszyć się od razu 30 gigabajtami!

możesz mieć odrazu 30 GB – liczy się staż numeru, do którego dokupujesz nju dodatkowy 19 zł. GB są dodawane do Twojej paczki GB na numerze głównym, z której wspólnie korzystają obydwa numery.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dodatkowo nigdzie nie jest napisane i nikt o tym nie informuje dopóki się nie zderzysz z rzeczywistością – max 3 SIM-ki. Czyli ALBO Nju numer podstawowy + Nju numer dodatkowy + Nju numer dodatkowy, ALBO Nju numer podstawowy + Nju numer dodatkowy + Nju internet dodatkowy. Komunikują to w ten sposób, że możesz dołączyć numer dodatkowy za 19PLN kiedy masz już dodatkowy za 9PLN. Zapominają zakomunikować, że jeśli masz numer dodatkowy za 9PLN i internet dodatkowy za 19PLN to możesz zapomnieć o dołączeniu kolejnego numeru dodatkowego!

3ci numer albo za 9zł (tej informacji zabrakło), albo za 19

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów