Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament nju mobile z 20 GB na start!

nowy nju mobile więcej GB
Obowiązuje do: odwołania

Po kilku latach przestoju nju mobile zdecydował się wreszcie dokonać zmiany w swoim abonamencie! Od 27 października operator oferuje teraz większy transfer danych niż dotychczas. I to w tych samych cenach!

Więcej GB w nju mobile!

Co prawda abonament nju mobile i tak należy do najlepszych na rynku, zajmując systematycznie bardzo wysokie miejsca w naszym Rankingu Ofert Komórkowych, to już od dłuższego czasu klienci domagali się zmian.

Przejdź do promocji ->

Od dzisiaj w pakiecie za 29 zł (usługa „Wszystko”) zmienia się paczka danych – nie będzie to już na start 10, lecz 20 GB! Dotychczas po 2 latach stażu mogłeś liczyć na 30 gigabajtów, a teraz już po pół roku otrzymasz aż 40 GB, a po 24 miesiącach – 60 GB! Szczegóły w poniższej tabelce.

nowy nju mobile więcej GB

Zmieniają się na lepsze wszystkie abonamenty nju mobile – nie tylko za 29, ale też za 19 i 39 zł. W tym ostatnim otrzymasz na początku 40 GB, a po 2 latach aż 120 GB, a w roamingu UE aż 4,56 GB! To samo dotyczy pakietu nju internetowy – zamiast 40/120 GB (odpowiednio na start i 24 miesiącach) będzie to aż 60/180 GB, w tym 3,39 GB w UE.

Zmiany dla nowych klientów nju wchodzą w życie z dniem 27 października. Obecni użytkownicy abonamentu operatora odczują więcej GB w nowym okresie rozliczeniowym.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów