Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Plus Oferty Plus Telefony Plus Internet Plus

Spis treści:

Plus jest jedną z najstarszych sieci oferujących swe usługi na terenie naszego kraju. Historia operatora sięga 1 października 1996 roku – to właśnie wtedy Plus GSM rozpoczął swoją działalność. Operator Plus zapewnia kompleksową ofertę usług mobilnych, jak i stacjonarnych.

W ofercie Plusa znajdziesz więc liczne pakiety i taryfy dla osób fizycznych (na kartę, abonament, mix), a także oferty dla klientów biznesowych. Sporo mogą tu zyskać całe rodziny, gdyż Plus obniża ceny rachunków w pakietach rodzinnych.

Zasięg Plus – jaka jest mapa zasięgu?

Plus posiada swoją własną infrastrukturę, ale nie na wyłączność. Ten sam zasięg, co Plus, zapewnia m.in. Plush, lajt mobile, OTVARTA czy Premium Mobile. Niektórzy narzekają na najbardziej przeciążone LTE w Plusie spośród wszystkich operatorów, ale faktem jest, że Plus jako pierwszy wprowadził (I połowa 2020 roku) komercyjną sieć 5G w Polsce!

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta Plusa

Plus oferuje w swoich ofertach darmowy roaming UE (RLAH – roam like at home). Od pewnego czasu jest on dostępny nie tylko w abonamencie, ale i w ofertach na kartę.

Darmowy roaming Plusa dostępny jest w:

  • abonamencie
  • ofertach na kartę
  • mix

W topowych abonamentach Plusa za 80 i 85 zł miesięcznie (nie licząc osobnej raty za telefon komórkowy) otrzymasz nie tylko RLAH, ale i paczkę darmowych minut na rozmowy międzynarodowe.

Doładowanie konta w Plus

W Plusie doładujesz konto na 8 różnych wielkości doładowań. Od kwoty zasilenia zależy nie tylko ważność usług wychodzących (od 5 do 180 dni), ale i przyznanie ewentualnych bonusów. Szczegóły w poniższej tabeli.

DoładowanieBonus/ważnośćDarmowy transfer
5 zł2 GB/5 dni-
10 zł4 GB/10 dni-
20 zł4 GB/20 dni-
25 zł10 GB/30 dniFacebook, Messenger, Viber
30 zł15 GB/30 dniFacebook, Messenger, Viber
50 zł25 GB/90 dniFacebook, Messenger, Viber
100 zł50 GB/180 dniFacebook, Messenger, Viber
200 zł100 GB/180 dniFacebook, Messenger, Viber

Uwaga! W Plusie na kartę działa promocja Gigabank, w której niewykorzystany transfer GB nie przepada, lecz kumuluje się na kolejne miesiące!

Więcej na temat zasilenia konta w Plusie znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.