Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie lajt mobile Oferty lajt mobile Internet lajt mobile

Sieć lajt mobile to wirtualny operator działający pod obecną nazwą od 15 maja 2015 roku, choć jego początki sięgają 2013 roku. To właśnie wtedy – pod ówczesną nazwą White Mobile – rozpoczął w dniu 2 maja swoją działalność na rynku GSM.

Operator oferuje liczne pakiety, które charakteryzują bardzo niskie ceny. Wśród nich znajdziesz nie tylko abonament (także z umową na czas nieokreślony), ale także oferty dla całych rodzin, klasyczne na kartę, Internetu mobilnego czy pakiety biznesowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i to w dodatku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Spis treści:

Zasięg lajt mobile – jaka jest mapa zasięgu?

Wirtualna sieć lajt mobile działa w oparciu o infrastrukturę Plusa. Działając na jego nadajnikach operator gwarantuje identyczny zasięg, co u zielonego operatora.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta lajt mobile

W przeciwieństwie do wielu innych operatorów, lajt mobile nie oferuje w pełni darmowego i nieograniczonego roamingu UE (RLAH – roam like at home), lecz tzw. Bonus Krajowy.

Polega on na przyznaniu rabatu w wysokości 20 zł. Jest on aktywowany automatycznie wtedy, gdy nie korzystasz z telefonu za granicą. W przypadku przekroczenia limitu wydzwonionych 50 minut w roamingu UE (wymiennych na 50 SMS-ów) lub wysyłania MMS-ów/korzystania z Internetu w UE, na kolejny okres rozliczeniowy zostaniesz obciążony dodatkową opłatą 20 zł.

Bonus Krajowy dostępny jest w abonamencie lajt mobile.

Doładowanie konta w lajt mobile

W lajt mobile możesz doładować konto swojego telefonu w kwocie od 1 do 500 zł. Wirtualny operator oferuje jednak coś jeszcze.

Graj w grę operatora Inoichi Runner, zbieraj w niej bonusy i monety i wymieniaj na darmowe złotówki doładowania!

Więcej na temat zasilenia konta w lajt mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.