Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia 10 – 5 najlepszych ofert

Xperia 10 oferty operatorów

Sony Xperia 10 to obecnie jeden z najnowszych smartfonów japońskiego producenta. Charakteryzuje go funkcjonalność i wyjątkowy design podyktowany nietypowym proporcjom ekranu. W związku z tym pragniemy zaprezentować 5 atrakcyjnych ofert, które udostępniają ten telefon w bardzo korzystnych warunkach.

Sony Xperia 10 na abonament

Cechą charakterystyczną telefonu Sony Xperia 10 jest jego niekonwencjonalność. Model wyróżnia się wyświetlaczem o proporcjach 21:9 z funkcją zmniejszonego interfejsu. Xperia 10 jest również wielozadaniowy – nad wszystkim czym czuwa 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 630 2,20 GHz, system Android 9.0, 3 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Sony Xperia 10 <<<


Dzięki tym możliwościom telefon może obsługiwać wbudowany podwójny aparat 13+5 Mpix z cyfrowym zoomem, przednią kamerę 8 Mpix, czujnik zbliżeniowy, światła czy linii papilarnych. Model ten dostępny jest bez umowy w cenie około 1,5 tys. złotych.

Poniżej prezentujemy jednak pięć ofert udostępniających model w korzystnych warunkach. Ceny i oferty aktualne na 06.05.2019.

Na pierwsze miejsce trafia zielona sieć z ofertą Plus.60 zawierającą darmowe połączenia, SMS i MMS, a także 12 GB Internetu w Polsce i 4,2 GB w roamingu. Miesięczny abonament wynosi prawda 92 złote, lecz Xperia 10 kosztuje na start jedynie złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2689 złotych.

Naszym zdaniem: z obecnie dostępnych ofert jest to najkorzystniejsza propozycja z Xperią 10. Wskazuje na to niewygórowany abonament, dość niski łączny koszt zakupu modelu, a także cena modelu wynosząca ledwie złotówkę.

Drugie miejsce to Orange Plan Standardowy składająca się z darmowych SMS i MMS, nieograniczonej ilości bezpłatnych połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, a także 5 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 3,3 GB w roamingu UE. Cena abonamentu wynosi co prawda niecałe 102 złote, jednak klient nie ponosi żadnych opłat za wybór modelu.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2497 złotych.

Naszym zdaniem: Plan Standardowy to korzystna oferta dla osób, którzy nie lubią dużo płacić za telefon podczas podpisywania umowy. Możliwe jest to, gdyż w tym przypadku model Sony jest dołączony do zestawu za darmo.

Na trzecie miejsce trafia oferta Plush ABO 15 GB składająca się z darmowych SMS, MMS i połączeń, a także Internetu z transferem 15 gigabajtów do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB za granicą. Jednorazowa kwota zakupu telefonu wynosi tu 698 złote, lecz w zamian abonament to zaledwie 47 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2090 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta kierowana jest do klientów, którzy nie boją się ponieść pewnych kosztów przy wyborze telefonu. Dzięki temu jednak mogą sporo zaoszczędzić na abonamencie, który przekłada się na bardzo niski łączny koszt zakupu telefonu. W skali całej umowy jest to najtańsza oferta.

Kolejna na liście to propozycja Orange z ofertą Plan Optymalny zawierającą nielimitowany zakres połączeń, darmowe SMS i MMS, a także transfer o wielkości 10 GB do wykorzystania w Polsce i 4,2 GB za granicą. Miesięczny abonament wynosi 109 złotych, lecz w usłudze ten Xperia 10 udostępniana jest – podobnie jak wcześniej w Orange – za darmo.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2689 złotych.

Naszym zdaniem: główną zaletą powyższej oferty jest darmowe udostępnienie modelu Sony, zaś wadą dość spory abonament. Warto jednak rozważyć tę ofertę, gdyż dostaniemy dwukrotnie większy transfer niż w Planie Standardowym.

Naszą listę zamyka sieć T-Mobile T1 Bez Limitu. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres SMS i MMS, darmowe połączenia oraz 10 GB Internetu i 1 GB w roamingu. Jednorazowy koszt telefonu wynosi 49 złotych, zaś miesięczny abonament 110 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2709 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta podobna jest do usługi oferowanej przez sieć Orange, lecz z drobnymi różnicami. Dotyczą one ceny telefonu, która nieco zwiększa opłaty.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: