Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S10 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Galaxy S10 abonament

Samsung Galaxy S10 to najnowszy model flagowy koreańskiego giganta. Wyróżniający się on między innymi aparatami i pięknym ekranem. Co ciekawe, w momencie debiutu na tegorocznych targach MWC w Barcelonie, praktycznie od razu – w przeciwieństwie do konkurencji – trafił do przedsprzedaży. Oto nasze zestawienie najlepszych abonamentów z Galaxy S10.

Samsung Galaxy S10 na abonament

Samsung Galaxy S10 napędzany jest autorskim Exynosem 9830. Do dyspozycji mamy również 8 GB pamięci RAM i 128 GB na pliki. Wyświetlacz Dynamic AMOLED posiada przekątną 6,1 cala i zaimplementowany czytnik linii papilarnych. We flagowcu zastosowano potrójny aparat fotograficzny o matrycach 12, 16 i 12 Mpix. Na froncie zaś umieszczono 10 Mpix aparat do selfie. Za wydatkowanie energii odpowiada bateria o pojemności 3400 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania.


>>> Wszystkie oferty z Samsung Galaxy S10 <<<


Flagowe modele Samsunga od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Model Galaxy S10 właśnie trafił do przedsprzedaży u operatorów komórkowych w naszym kraju, dlatego sprawdzimy gdzie dostaniemy najciekawszą ofertę.

Oferty i ceny aktualne na 06.03.2019.

W przypadku pomarańczowej sieci możemy wybrać Plan Optymalny. Przy tak skonfigurowanym abonamencie, dostajemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowaną transmisję danych (pełna prędkość do 10 GB oraz 4,17 GB w roamingu UE). W tym wariancie, miesięcznie będziemy płacić 178,99 zł. Jednorazowo za Samsunga Galaxy S10 zapłacimy 799 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5144,75 zł.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza oferta z prezentowanych w naszym dzisiejszym zestawieniu. W ramach tak skonfigurowanej oferty mamy nielimitowane usługi. Abonament miesięczny w wysokości poniżej 200 zł można również obniżyć poprzez łączenie produktów. Opłata początkowa w przypadku tego smartfona również jest do zaakceptowania.

W ramach miesięcznego zobowiązania w wysokości łącznej 198 zł dostajemy między innymi nielimitowane rozmowy oraz wiadomości, a także nielimitowaną transmisję danych (12 GB na pełnej prędkości) i paczkę rozmów międzynarodowych. Przy tak dobranym abonamencie Plus.80 nasza miesięczna opłata wyniesie – jeżeli zdecydujemy się na 24 raty – 222 zł. Jednorazowo za telefon będziemy musieli zapłacić tylko 398,99 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy (i w przypadku 24 rat) zapłacimy łącznie 5726,99 zł.

Naszym zdaniem: oferta od zielonego operatora pod względem kosztów całkowitych nie jest najniższa, ale ratuje ją bardzo niska cena zakupu Galaxy S10. Plus daje duże pole manewru, np. obniżając ratę za sprzęt nawet do 76 zł! W takiej konfiguracji telefon będziemy jednak spłacać nie w 24, lecz 48 ratach. Dla niektórych jednak takie rozłożenie płatności może mieć sens.

Możemy również wybrać Samsunga Galaxy S10 w Planie Wzbogaconym. W tym wariancie dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz nielimitowany Internet (20 GB z pełną prędkością, w tym 5,84 GB w roamingu UE). Dodatkowo otrzymamy 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady. W tym wypadku miesięczne zobowiązanie wyniesie nas 209,99 zł. Jednorazowo za telefon będzie trzeba zapłacić 199 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5288,75 zł.

Naszym zdaniem: to jedna z najlepszych propozycji, gdy chcemy zapłacić jak najmniej za Samsunga Galaxy S10 w ramach opłaty startowej. Ta oferta pod względem ogólnych kosztów jest droższa tylko o około 150 zł od poprzedniego pakietu Orange, a daje dwukrotnie większy transfer. Dodatkowo dostajemy zestaw darmowych minut na rozmowy międzynarodowe. Jedynie miesięczne zobowiązanie przekraczające 200 zł nie każdemu może odpowiadać.

U tego operatora możemy zdecydować się na T-Mobile Bez Limitu 180. W ramach tego wariantu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet (pełna prędkość transferu do 10 GB). W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 180 zł, zaś jednorazowo za telefon będziemy musieli wydać 1249 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5589 zł.

Naszym zdaniem: jeżeli zdecydujemy się na tę ofertę, będziemy mieli jedno z niższych zobowiązań miesięcznych w naszym zestawieniu. Jednak za samego Samsunga S10 przyjdzie nam zapłacić 1249 zł. Dla niektórych może być to „złoty środek” – telefon kosztuje wciąż trzykrotnie mniej niż na wolnym rynku, a abonament jest wyraźnie niższy od 200 zł.

U fioletowego operatora możemy zdecydować się na ofertę Solo L. Play zapewnia nam nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS do wszystkich oraz Internet (pierwsze 30 GB z pełną prędkością). Dostajemy między innymi dostęp do Tidala na cały okres trwania umowy za darmo. Miesięcznie będziemy płacić 110 zł, a jednorazowo na Samsunga Galaxy S10 wydamy 2529 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5219 zł.

Naszym zdaniem: jest to w naszym zestawieniu jedna z najtańszych ofert pod względem całkowitych kosztów. Bardzo dobre warunki umowy i niska cena abonamentu niestety nie idzie w parze z opłatą startową za Galaxy S10, która dla wielu może być kwotą zaporową.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów