Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi Note 7 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Redmi Note 7 najlepsze oferty

Redmi Note 7 to bardzo atrakcyjny telefon ze średniej półki cenowej. Wygląda na znacznie droższego, ale wyróżnia się nie tylko eleganckim designem, lecz także – a może przede wszystkim – podzespołami i oferowanymi możliwościami. Dlatego warto już teraz sprawdzić nasze top 5 ofert udostępniających model w korzystnych warunkach.

Redmi Note 7 na abonament

Redmi Note 7 ma kilka istotnych cech. Mowa tu o designie oraz aparacie. Model zbudowany jest z dwóch połyskujących tafli szkła 2,5D Gorilla Glass z wyświetlaczem o proporcjach 19,5:9 i przekątnej 6,3″. Dzięki temu posiada smukłą obudowę wygodną w użyciu, szkło odporne na wstrząsy oraz duży ekran z rozdzielczością Full HD+. To jednak nie wszystko.


>>> Sprawdź wszystkie oferty z Redmi Note 7 <<<


Smartfon chińskiego producenta wyposażony jest w aparat Dual Camera z w dwiema matrycami, jedną z 5 Mpix i drugą z 48 Mpix, która korzysta z technologii Tetracell. Nad pełną funkcjonalnością urządzenia czuwa 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 660 i spora pamięć RAM. Model dostępny jest w przedziale cenowym nieprzekraczającym 1000 złotych, poniżej jednak prezentujemy pięć ofert, które udostępniają go w bardzo korzystnych warunkach.

Oferty i ceny aktualne na 11.06.2019.


Naszą listę otwiera oferta Plush ABO składająca się z darmowych SMS i MMS, nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, a także transferu w wysokości 15 GB do wykorzystania w Polsce i 2 GB za granicą. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 25 zł. Należy do niego doliczyć osobną ratę za telefon – 25 zł lub 37 zł w przypadku rozbicia odpowiednio na 36 i 24 raty. Model Redmi Note 7 dostępny jest za niecałą złotówkę.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1489 zł.

Naszym zdaniem: powyższa usługa udostępnia model submarki Xiaomi w najlepszej ofercie, na co wskazuje szeroki zakres pakietu, niskie rachunki miesięczne, a także cena modelu wynosząca niecałą złotówkę. Przez całą umowę zapłacimy mniej niż konkurenci.

Drugie miejsca zajmuje sieć Plus z ofertą Plus.50. Wybierając ją klient otrzyma darmowe połączenia do wszystkich sieci (w tym numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y, a także 4 GB do wykorzystania w Polsce i 3,3 GB w roamingu. Opłata miesięczna wynosi 65 zł, zaś jednorazowy koszt zakupu telefonu to symboliczna złotówka.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1849 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta jest droższa, lecz wciąż należy do tańszych pakietów z Redmi Note 7, ustępuje jednak znacznie Plushowi pod względem pakietu internetowego. Wciąż jest jednak warta uwagi.

Wybór Plus.40 wskazuje, iż polska sieć zdominowała nasze zestawienie z Redmi Note 7. Trudno się jednak dziwić, gdyż decydując się na tę powyższą ofertę klient otrzyma nielimitowane połączenia, darmowe SMS i MMS, 2 GB do wykorzystania w Polsce i 2,5 GB w roamingu UE. Podobnie jak wcześniej, również i tym razem smartfon kosztuje tylko 1 zł. Wszystko to w cenie abonamentu wynoszącego 55 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 1620 zł.

Naszym zdaniem: oferta trafia na trzecie miejsce ze względu na niską cenę. Nie jest to jednak oferta dla każdego, bowiem w dzisiejszych czasach 2 GB transferu na miesiąc to naprawdę skromna paczka internetowa.

Kolejne miejsce zajmuje sieć Orange z nową ofertą Plan Mobilny 45. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń na telefony stacjonarne i do wszystkich sieci, bezpłatne SMS i MMS, a także transfer w wysokości 7 GB do wykorzystania w Polsce i 3,8 GB w roamingu, a więc więcej niż w Plusie. Telefon udostępniany jest za darmo, jednak miesięczne zobowiązanie wynosi nieco ponad 80 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2042 zł.

Naszym zdaniem: pod względem usług jest to bogata i bardzo korzystna oferta, a na jej korzyść przemawia równie telefon dostępny bez opłaty startowej. Niestety posiada dość wysoki abonament z ratą za sprzęt, który przekłada się na kontrakt przekraczający próg 2000 zł.

Naszą listę zamyka sieć Red Bull Mobile. Jego atrakcyjna usługa zawiera nielimitowane SMS, MMS i połączenia głosowe, a także aż 25 GB do wykorzystania w sieci i 1 GB w roamingu. Cena abonamentu to 89 złotych, który – w przeciwieństwie do poprzednich ofert – zawiera już opłatę za smartfona. Jednorazowy koszt zakupu Redmi Note 7 to 6 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2192 zł.

Naszym zdaniem: podobnie jak w przypadku oferty Orange, usługa Red bull Mobile jest bogata i udostępnia model w bardzo korzystnej cenie. Niestety posiada również wysoki abonament, co przekłada się na wyższy koszt w skali całej umowy.

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.