Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vectra – 2 w cenie 1 na Black Friday!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Black Friday Vectra 2023

Swoją ofertę promocyjną z okazji Black Friday 2023 ma także Vectra. Ten znany i lubiany operator oferuje dwie usługi w cenie jednej! Co i ile możesz zyskać w aktualnej promocji?

Black Friday Vectra

Vectra przygotowała na Black Friday 2023 fantastyczną promocję – a raczej (dwie) promocje – z jego Internetem stacjonarnym (tu w wersji bezterminowej):

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BLACK FRIDAY 2023 NA VECTRA.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Pierwsza z nich to pakiet łączony 2w1 Internet+TV. Chodzi o łącze o prędkości do 450 Mb/s i pakiet telewizji 85 kanałów TV. Wszystko to w cenie 59,99 zł miesięcznie. Standardowo w tej cenie otrzymałbyś tylko Internet, ale na Black Friday 2023 Vectra dorzuca telewizję!

W drugim przypadku możesz kupić szybszy Internet stacjonarny w cenie wolniejszego. W ten sposób łącze do 600 Mb/s kosztuje tyle, co zwykle oferta z prędkością do 450 Mb/s, a więc 59,99 zł na miesiąc.

A z której oferty Ty skorzystasz? Wybór należy do Ciebie! Promocja Black Friday 2023 na vectra.pl trwa przez cały miesiąc! Umowy trwają standardowe 24 miesiące.

Zobacz również: Black Friday i Cyber Monday 2023 – promocje operatorów komórkowych

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.