Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Odnowiony iPhone w T-Mobile i 2 lata gwarancji!

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
odnowiony iPhone 2 lata gwarancji T-Mobile

T-Mobile promuje swoją ofertę z odnowionymi iPhone’ami starszych generacji. Kupisz je z 24-miesięczną gwarancją i w dodatku z ratą miesięczną 0%.

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2023.

Smartfon Re:generacja w T-Mobile

Bądź eko i kup odnowionego, sprawnego, wciąż szybkiego i wydajnego iPhone’a! Tym bardziej, że masz na niego 2 lata gwarancji!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ODNOWIONY IPHONE NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak informuje T-Mobile w swojej informacji prasowej:

Każdy mały krok w kierunku ochrony środowiska może mieć znaczenie dla naszej planety. Nie inaczej jest w przypadku elektroniki. Bo choć zdawałoby się, że technologia z ekologią nie mogą iść w parze, także w tym obszarze możemy postawić na działania bardziej przyjazne planecie. W T-Mobile sukcesywnie je wdrażamy, m.in. wymieniając flotę samochodową na elektryczną, eliminując ilość używanego plastiku czy stawiając na zieloną energię. Podobną możliwość ekologicznego wyboru chcemy dać naszym klientom, którzy od 2020 roku mogą kupować smartfony w ramach akcji „Smartfon Regeneracja” i zyskać w pełni sprawne urządzenie. Teraz dostępne są nowe modele, wśród których znalazł się iPhone 8 w wersji 64 GB, iPhone X 64 GB lub 256 GB oraz iPhone 11 Pro w analogicznych wariantach 64 GB lub 256 GB.

 

24 miesiące gwarancji na odnowionego iPhone’a

 

Dostępne w ramach inicjatywy smartfony marki Apple mają do zaoferowania swoim nowym właścicielom wiele atutów. Przede wszystkim w pełni sprawną baterię – ma ona nie mniej niż 85 proc. wydajności, a w wielu przypadkach jest wymieniana na nowy egzemplarz. Nowi użytkownicy mogą też być spokojni o kondycję ekranu. Sprzęt może mieć jedynie niewielkie, nieznaczące ślady użytkowania – jest jednak pozbawiony takich wad jak np. wgniecenia. Jego wszystkie komponenty są testowane w trakcie procesu regeneracyjnego i pozostają w pełni sprawne, a nowy posiadacz smartfona otrzymuje dodatkowo oryginalną ładowarkę i 24-miesięczną gwarancję na urządzenie.

Źródło: T-Mobile.

Na stronie T-Mobile – oprócz ww. dodawanych modeli iPhone 8, X i 11 Pro w różnych wariantach GB – oferowany jest także eksflagowy 11 Pro Max.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.