Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Odnowiony iPhone w T-Mobile i 6 rat gratis!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile promocja iPhone

T-Mobile promuje swoją ofertę z odnowionymi iPhone’ami starszych generacji. Kupisz je z 24-miesięczną gwarancją i w dodatku w lepszej cenie – operator oferuje bowiem 6 darmowych rat!

Smartfon Re:generacja w T-Mobile

Już jutro nastąpi premiera iPhone’a 14, a jeżeli chcesz wciąż b. wydajne i mocne telefony od Apple’a – lecz znacznie tańsze – postaw na odnowionego iPhone’a w T-Mobile!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ODNOWIONY IPHONE NA T-MOBILE.PL

Jak informuje T-Mobile w swojej informacji prasowej:

Każdy mały krok w kierunku ochrony środowiska może mieć znaczenie dla naszej planety. Nie inaczej jest w przypadku elektroniki. Bo choć zdawałoby się, że technologia z ekologią nie mogą iść w parze, także w tym obszarze możemy postawić na działania bardziej przyjazne planecie. W T-Mobile sukcesywnie je wdrażamy, m.in. wymieniając flotę samochodową na elektryczną, eliminując ilość używanego plastiku czy stawiając na zieloną energię. Podobną możliwość ekologicznego wyboru chcemy dać naszym klientom, którzy od 2020 roku mogą kupować smartfony w ramach akcji „Smartfon Regeneracja” i zyskać w pełni sprawne urządzenie. Teraz dostępne są nowe modele, wśród których znalazł się iPhone 8 w wersji 64 GB, iPhone X 64 GB lub 256 GB oraz iPhone 11 Pro w analogicznych wariantach 64 GB lub 256 GB.

 

24 miesiące gwarancji na odnowionego iPhone’a

 

Dostępne w ramach inicjatywy smartfony marki Apple mają do zaoferowania swoim nowym właścicielom wiele atutów. Przede wszystkim w pełni sprawną baterię – ma ona nie mniej niż 85 proc. wydajności, a w wielu przypadkach jest wymieniana na nowy egzemplarz. Nowi użytkownicy mogą też być spokojni o kondycję ekranu. Sprzęt może mieć jedynie niewielkie, nieznaczące ślady użytkowania – jest jednak pozbawiony takich wad jak np. wgniecenia. Jego wszystkie komponenty są testowane w trakcie procesu regeneracyjnego i pozostają w pełni sprawne, a nowy posiadacz smartfona otrzymuje dodatkowo oryginalną ładowarkę i 24-miesięczną gwarancję na urządzenie.

 

Wszystkie modele odnowionych smartfonów można kupić w abonamencie w kilku opcjach. W przypadku modelu iPhone 8 64 GB cena przy racie 65zł wyniesie 85 zł na start. Dla modelu iPhone X 64 GB będzie to 129 zł przy racie 80 zł, natomiast w wariancie 256 GB – 329 zł przy tej samej wysokości raty. Osoby, które wybiorą model iPhone 11 Pro, zapłacą z kolei 869 zł na start przy miesięcznej racie 120 zł.

 

6 rat w prezencie

 

Dodatkowo nasza ekooferta w T-Mobile objęta jest promocją, w ramach której klienci nie zapłacą 6 pierwszych rat za urządzenie. Skorzystać z niej mogą osoby, które przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora, a także te, które wybiorą pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dodatkowo akcja promocyjna dotyczy klientów kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” z nowym numerem.

Źródło: T-Mobile.

Na stronie T-Mobile – oprócz ww. dodawanych modeli iPhone 8, X i 11 Pro w różnych wariantach GB – oferowany jest także starszy iPhone 7.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów