Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile nowy starter na kartę w ukraińskiej wersji językowej z ofertą Bez limitu L+UA

avatar
Obowiązuje do: odwołania
nowy_starter T-Mobile

T-Mobile uruchomił nowy starter w ukraińskiej wersji językowej z włączoną cykliczną ofertą „Bez limitu L+UA” za 35 zł co 30 dni. Dodatkowo, oferta umożliwia skorzystanie z promocji „Rok internetu za darmo”.

Promocja T-Mobile – Nowy starter na kartę z opcją Bez limitu L+UA

Oto przykładowy abonament T-Mobile w niskiej cenie:

Jeśli zdecydujesz się na zakup startera Bez limitu L+UA za 35 zł co 30 dni, otrzymasz 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju, 1000 minut na połączenia do sieci Vodafone na Ukrainie oraz dostęp do komunikatorów: Messenger, WhatsApp i Viber, bez limitu danych. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty „Rok internetu za darmo”

Co miesiąc otrzymujesz również do dyspozycji dodatkowe 15 GB danych, a także usługę Supernet Video DVD, która umożliwia swobodne korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Netflix czy Prime Video bez limitu danych.

Startery „Bez Limitu L+UA” dostępne są już w sklepach T-Mobile i wybranych punktach sprzedaży.

Zobacz również: Promocje operatorów na lato 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: