Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dom bez limitu w T-Mobile – pakiet 3w1 za 95 zł miesięcznie!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile Dom be limitu promocja

T-Mobile promuje swoją nowość – pakiet łączony „Dom bez limitu”. Składa się na niego abonament komórkowy, Internet światłowodowy oraz telewizja. Możesz liczyć na spore rabaty!

T-Mobile Magenta DOM

Oferta Magenta DOM składa się m.in. z abonamentu komórkowego Oferta Nielimitowana M z nieograniczonymi usługami głosowymi, tekstowymi i transferem danych:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI MAGENTA DOM NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Ale nie tylko – dostaniesz tu także pakiet telewizji L (w cenie S na rok!) obejmujący 130 kanałów TV, a do tego światłowód z routerem Wi-Fi Premium 2.0 za 0 zł z prędkościami:

  • do 300 Mb/s
  • do 600 Mb/s
  • do 900 Mb/s

Wybór należy do Ciebie! Poza tym do wyboru masz także HBO Max, Tidal, Legimi lub Eleven Sports za 0 zł przez rok. Wybierając tę ofertę zapłacisz miesięcznie (w zależności od prędkości światłowodu) 95, 105 lub 125 zł miesięcznie. Możesz też liczyć na rabat -250 zł na smartfona w abonamencie komórkowym!

Zawsze możesz też zdecydować się na ofertę 2w1, a więc bez abonamentu komórkowego z samą telewizją i światłowodem T-Mobile. Jego ceny wynoszą odpowiednio 70, 80 oraz 100 zł na miesiąc. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.