Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Magenta 1 pod lupą – prześwietlamy ofertę

T-Mobile oferta 3 w 1
Obowiązuje do: odwołania

Magenta 1 to oferta kompleksowa, która jest dostępna w T-Mobile i łączy w sobie kilka usług. Dostajemy między innymi nielimitowane pakiety komórkowe, usługę Internetu światłowodowego oraz dostęp do szeroko pojętej rozrywki, w tym do serwisu Netflix. Wszystko to w jednym abonamencie. Sprawdziliśmy, czy opłaca się łączyć wszystkie usługi w jedną ofertę.

Pakiet T-Mobile 3 w 1

Oferta Magenta 1 zadebiutowała na rynku końcem czerwca 2019 roku. Do wyboru mamy 3 różne konfiguracje pakietu łączonego T-Mobile. Można powiedzieć, że mamy do czynienia z ofertą 3 w 1, która ma na celu rywalizować z Orange Love.


>>> Sprawdź ofertę Magenta 1 <<<


Ceny zaczynają się w najtańszej konfiguracji od 99 zł. Można wybrać pakiet z dekoderem (dodatkowe 10 zł miesięcznie) lub z telefonem, który kosztuje tyle samo lub więcej w zależności od jego wartości. Do pierwszego rachunku dochodzi także jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 49,90 zł.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Magenta 1:

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Magenta 1 dla osób fizycznych:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 5 GB (Magenta 1 S) lub 15 GB na pełnej prędkości (Magenta 1 M i L; później do 1 Mb/s)
 • Światłowód: do 100 Mb/s (Magenta 1 S, M) lub do 300 Mb/s (Magenta 1 L)
 • cena: 99, 124 lub 144 zł (Magenta 1 S, M, L – bez telefonu, dopłata do telefonu od +10 zł)
 • długość umowy: 24 miesiące

Jedna ze składowych Magenty 1 – T-Mobile – M z telefonem:

T-Mobile oferta 3 w 1

Jedna ze składowych Magenty 1 – T-Mobile – M bez telefonu:

Na Magentę 1 od T-Mobile składa się abonament komórkowy Magenta – S lub Magenta – M. Otrzymamy w nim nielimitowane rozmowy komórkowe oraz stacjonarne na terenie naszego kraju i w roamingu UE. To samo dotyczy wiadomości SMS oraz MMS. Mamy tutaj również pakiet transmisji danych w postaci 5 GB lub Internetu nielimitowanego, gdzie następuje ograniczenie prędkości po przekroczeniu 15 GB.

Kolejną częścią oferty Magenta 1 jest Internet Światłowodowy. Tutaj możemy wybierać spośród różnych możliwych prędkości. Do wyboru jest światłowód do 100 Mb/s, 300 Mb/s lub nawet 900 Mb/s. Jednak nie w każdym wypadku będziemy mogli skorzystać z całego wachlarza oferty. Wszystko zależy od możliwości technicznych dla danej lokalizacji. Należy zwrócić również uwagę, że oferta ta jest adresowana dla zabudowy wielorodzinnej przez którą – zgodnie z regulaminem – rozumie się minimum cztery lokale mieszkalne.

Trzecią składową oferty Magenta 1 jest usługa Rozrywka, na którą składa się przede wszystkim dostęp do serwisu Netflix. W zależności od wybranej opcji, będziemy mogli korzystać z pakietu Podstawowego, Standardowego lub Premium. W pierwszym wariancie możemy oglądać filmy i seriale w rozdzielczości standardowej na jednym urządzeniu. To rozwiązanie umożliwia również pobranie na jeden smartfon lub tablet. Drugi wariant umożliwia oglądanie filmów i seriali w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Analogicznie i tutaj możemy pobrać pliki na dwa smartfony lub tablety. Trzecia opcja daje możliwość oglądania filmów i seriali w jakości Ultra HD na czterech urządzeniach jednocześnie. Tak samo możemy w tym wypadku pobrać tytuły na cztery smartfony lub tablety.

Wyżej wymienione kwoty uwzględniają rabaty za zgody marketingowe oraz e-fakturę. Gdybyśmy nie zgodzili się na któryś z warunków, musimy liczyć się z wyższymi opłatami miesięcznymi. Będzie to 5 zł za brak elektronicznej faktury i kolejne 5 zł za brak zgód marketingowych.

W ramach oferty Magenta 1 możemy również skorzystać także z ciekawej promocji na telewizory Samsung. W momencie podpisania i aktywowania opisywanego tutaj pakietu usług, abonent dostaje SMS-em specjalny kod promocyjny, który może wykorzystać na zakup telewizora Samsung poprzez stronę internetową producenta. Rabat wynosi 1000 zł, jest więc to całkiem spora kwota. Ulgę można wykorzystać jednorazowo do 15 stycznia 2020 roku, ale sama promocja trwa nie dłużej niż do końca wakacji!

Wraz z podpisaniem umowy dostajemy również do przetestowania usługę Bezpieczne Surfowanie. Przez pierwsze 3 miesiące jest ona bezpłatna. Po tym okresie jeśli będziemy chcieli dalej z niej korzystać to miesięczna opłata będzie wynosiła 4 zł. Żeby nie narazić się na dodatkowe koszty, warto ewentualnie wcześniej ją dezaktywować. Oprócz tego dostajemy także możliwość skorzystania z usługi MyDysk 25 GB, która jest całkowicie darmowa przez cały okres trwania umowy. Tutaj jednak z kolei sami powinniśmy tą usługę aktywować.

Musimy również wspomnieć, że istnieje możliwość zamówienia pakietu Magenta 1 dla klientów biznesowych. Mamy wtedy możliwość wyboru spośród kilku wariantów oznaczonych miedzy innymi jako M, L oraz VIP w cenach odpowiednio 100 zł netto, 110 zł netto oraz 150 zł netto. Różnią się one przede wszystkim maksymalnymi dostępnymi prędkościami Internetu mobilnego i światłowodowego. W tym wypadku dostajemy również usługi dodatkowe do firmy takie jak pakiet Office 365, Zdalny IT Serwis czy Norton Security Online na określony czas w zależności od wybranej wersji.

Magenta 1 – dla kogo?

Co zyskujemy wybierając ofertę Magenta 1 od T-Mobile? Przede wszystkim kompleksowe usługi zawarte w jednym pakiecie. Dostajemy także nielimitowane usługi w abonamencie oraz możliwość korzystania z technologii światłowodowej. Otrzymujemy także dostęp do multimedialnego pakietu filmów i seriali.

Można naprawdę sporo zaoszczędzić – Magenta 1 M kosztuje 124 zł, podczas gdy cena indywidualnej oferty M (z tymi samymi warunkami umowy na telefon) wynosi 55 zł. Oznacza to, że za Światłowód 100 Mb/s i Neftlixa zapłacimy średnio po około 35 zł. Jeżeli potrzebujesz nielimitowane usługi nie tylko w Polsce i nie tylko w telefonie, lubisz oglądać najnowsze filmy oraz seriale, to jest to oferta z której warto skorzystać.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci)
 • od 5 do 15 GB na pełnej prędkości transferu w telefonie
 • 3 warianty dla osób fizycznych i 3 dla klientów biznesowych
 • bardzo duży wybór telefonów i smartfonów
 • bezpłatny roaming UE
 • Światłowód w pakiecie
 • Netflix w pakiecie
 • promocja z TV Samsung (tylko do końca sierpnia)

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • za telefon pobierana jest osobna rata do rachunku

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów