Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy T-Mobile L z paczką 1000 minut do Ukrainy

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile 1000 minut do Ukrainy

T-Mobile przedstawił najnowszą odsłonę oferty na kartę „Bez Limitu L+UA” w taryfie GO!. Za 35 zł operator oferuje na 30 dni nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu UE, a do tego 1000 minut do ukraińskiego Vodafone i darmowe social media. Jakby tego było mało, czeka też wielki bonus GB!

T-Mobile do Ukrainy

Oficjalny komunikat T-Mobile:

Choć nic nie zastąpi osobistego spotkania, to możliwość kontaktu z bliskimi poprzez rozmowy telefoniczne czy komunikatory bywa nieoceniona. W ostatnim czasie dla wielu osób stała się ona jedyną formą podtrzymania kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi znajdującymi się za naszą wschodnią granicą. Dlatego wprowadzamy w T-Mobile nową odsłonę oferty na kartę dla wszystkich użytkowników poszukujących propozycji uwzględniającej potrzebę stałego kontaktu z krewnymi i znajomymi znajdującymi się na terenie Ukrainy.

 

Komunikatory i wideo bez limitu danych oraz 1000 minut do Ukrainy

Nowy wariant oferty na kartę w taryfie GO! „Bez Limitu L+UA” za jedyne 35 zł na 30 dni, to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w strefie roamingowej 1A, a dodatkowo 1000 minut w ramach połączeń międzynarodowych z Polski do Ukrainy do sieci Vodafone. Użytkownikom, którzy zdecydują się na tę propozycję, nie zabraknie również internetu. Po jej aktywacji mogą oni bowiem liczyć na pakiet 15 GB co 30 dni oraz dodatkowe 15 GB po każdym doładowaniu za 35 zł dzięki promocji „GB po doładowaniu”. Co więcej, klienci zyskują również dostęp do komunikatorów takich jak: Viber, Messenger i WhatsApp bez limitu danych. Nielimitowany transfer dotyczy także treści wideo, w ramach usługi Supernet Video DVD wchodzącej w skład oferty, co oznacza, że osoby korzystające z wybranych serwisów nie będą musiały ograniczać się w zakresie liczby wykorzystanych GB.

 

1200 GB przez rok – nawet 130 GB co miesiąc!

Bezpłatnych gigabajtów do odebrania w tej ofercie jest jednak jeszcze więcej. Oferta „Bez limitu L+UA” łączy się z promocją „Rok internetu za darmo”, dzięki której użytkownik zyskuje za darmo dodatkowo 100 GB co 30 dni przez rok. Wystarczy włączyć w aplikacji „Mój T‑Mobile” ofertę promocyjną „Rok internetu za darmo”. Dzięki temu w ciągu roku wraz z gigabajtami dostępnymi w ramach oferty „Bez limitu L+UA„, klient może otrzymać aż 1560 GB!

Źródło: blog T-Mobile.

Zobacz również: Tanie połączenia do Ukrainy – przeceny operatorów

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: