Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2x więcej GB w T-Mobile i Heyah na Black Friday!

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Black Friday w T-Mobile

Z okazji Black Friday T-Mobile nagradza swoich klientów bonusem za doładowanie konta! Właściciele usług na kartę różowego operatora – a także Heyah – otrzymają dwukrotnie więcej transferu danych!

Black Friday w T-Mobile i Heyah

Oto przykładowa oferta na kartę, a więc prepaid:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA HEYAH.PL

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć 2x więcej GB w T-Mobile na kartę?

Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Przy czym im wyższą sumą zasilimy numer, tym więcej dodatkowych GB otrzymamy. Podwojeniu podlega suma tych GB, które dostajemy w ramach oferty promocyjnej „GB po doładowaniu” lub „Gigabajty od Heyah”

 

I tak – w T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, możemy liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Friday). Jeżeli na doładowanie wydamy 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł otrzymamy promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

Ta sama promocja obowiązuje w Heyah na kartę!

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Heyah. I tutaj przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Friday). Jeśli zdecydujemy się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzymamy 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

Promocja Black Friday trwa od 25 do 28 listopada. Można z niej skorzystać wielokrotnie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Kochani jeśli piszecie o pakietach GB to napiszcie jak długo można je wykorzystać, bo bez tego informacja jest bezużyteczna.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.