Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Flip4 – nawet 4500 zł w programie Odkup!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Odkup promocja 4500 zł

Trwa przedsprzedaż najnowszych Samsungów z elastycznym ekranem. Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Z Fold4 oraz Samsungu Galaxy Z Flip4. Możesz liczyć nawet na 4500 zł zwrotu!

Samsung Odkup 4500 zł

Oto przykładowe oferty bez limitów od naszych operatorów komórkowych z modelem Samsung Galaxy Z Fold4:

Jak skorzystać z promocji Samsung Odkup? To bardzo proste:

  1. Kup swój wymarzony smartfon Galaxy Z Fold4 lub Z Flip4 w dniach trwania promocji: 05.09-30.09.2022 r.
  2. Aktywuj swoje urządzenie w Polsce do dnia 09.10.2022 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie, kliknij w banner Samsung Odkup i pobierz kod promocyjny.
  3. Zapoznaj się z warunkami Programu Odkup na dedykowanej stronie prowadzonej przez Organizatora Programu Odkup Foxway OU oraz wyceń swoje odsprzedawane urządzenie (link znajdziesz poniżej). Następnie do dnia 16.10.2022 r. wypełnij formularz Odkup, podaj nr IMEI urządzenia i kod promocyjny pobrany wcześniej z aplikacji Samsung Members oraz załącz dowód zakupu.*
  4. W ciągu 10 dni roboczych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia (potwierdzonego mailem wysłanym na podany przez Uczestnika adres), Operator promocji wypłaci łączna kwotę odkupu*.

Promocja trwa jeszcze do końca bieżącego miesiąca!

Strona Programu Odkup pod tym linkiem.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów