Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ma ponad 1 mln klientów i rozdaje miliony GB!

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Plush miliony GB promocja

W dzisiejszym komunikacie prasowym Plush pochwalił się przekroczeniem progu 1 mln klientów! Z tej okazji rozdaje swoim użytkownikom miliony gigabajtów – po 100 GB na osobę!

100 GB ekstra w Plushu

Z promocyjnego pakietu 100 GB skorzysta każdy klient Plusha – zarówno właściciele abonamentów, jak i ofert na kartę i coraz rzadszych pakietów mix.

Przykładowe oferty z samym SIM i telefonem:

Tylko teraz w Plush ABO otrzymasz w prezencie 100 GB! Paczka przyznawana jest automatycznie, a jej ważność wynosi aż 2 lata! Osobna atrakcja czeka też dla nowych klientów Plush ABO na czas nieokreślony (i w Internecie mobilnym) oraz dotychczasowych abonentów: po wysłaniu darmowego SMS-a o treści MILION na numer 80848 otrzymasz w prezencie 10 GB na 10 miesięcy!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY

A to nie koniec bonusów w Plushu! Do 3 telefonów dostępnych w jego abonamencie dołączane są w prezencie słuchawki za symboliczną złotówkę. Oto telefony objęte promocją:

Paczka 100 GB dostępna jest też w ofertach na kartę i mix. Tym razem trzeba wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści MILION na numer 80848, a ważność bonusowego transferu wyniesie 30 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Oferta jest do wzięcia jeśli masz aktywny pakiet w Plush na kartę za minimum 25 zł. Warto się douczyć nim się napisze, że cytat „Paczka 100 GB dostępna jest też w ofertach na kartę i mix. Tym razem trzeba wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści MILION na numer 80848, a ważność bonusowego transferu wyniesie 30 dni.” Taka rzetelność w przekazywaniu informacji.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: