Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush Duet 10 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

2
Obowiązuje do: odwołania

Plush Duet 10 GB to - jak sama nazwa wskazuje - pakiet no limit dla dwojga. Operator ten jest submarką Plusa, a więc korzysta z jego infrastruktury. Brzmi nieźle, ale jak wygląda „na papierze” oferta Plusha dla par? Czy jest równie atrakcyjna jak abonament indywidualny Plusha? Sprawdziliśmy co możemy zyskać wybierając ten wariant.

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018.

Plush dla dwojga za 40 zł

Marka Plush jest  marketingowo skierowana przede wszystkim do młodszego klienta. Plush Duet 10 GB to tak naprawdę 2 abonamenty Plush ABO 10 GB na jednym rachunku.

Sprawdź ofertę Plush Duet 10 GB

Oznacza to, że do obaj użytkownicy dostaną nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci (również w ramach roamingu UE), a także 10 GB pakietu internetowego na start. Połączenie 2 abonamentów w ramach 1 umowy premiowane jest rabatem -10 zł miesięcznie.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plush Duet 10 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Plush Duet 10 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 10-20 GB na osobę
 • cena: 40 zł za 2 numery
 • długość umowy: bezterminowa lub na 24 miesiące

Oferta Plush Duet 10 GB w wariancie indywidualnym (w duecie 20 zł na osobę):

Plush dla par

Porównaj oferty na abonament

Żeby skorzystać z oferty Plush Duet 10 GB musimy połączyć co najmniej dwa numery. Za każdą kartę SIM zapłacimy wtedy 20 zł. Jak już wspomnieliśmy, propozycja operatora jest abonamentem, a więc konieczne podpisanie jest umowy. Jednak w tym przypadku jest to kontrakt na czas nieokreślony - w każdym momencie możemy wypowiedzieć umowę przy zachowaniu 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Łączny koszt miesięczny na 2 osoby zawiera również rabat za zgodę na e-fakturę. Jeżeli się na niego nie zdecydujemy, rachunki będą o 10 zł wyższe. Abonenci zwolnieni są z opłaty aktywacyjnej - wynosi ona 0 zł.

W ramach abonamentu dostajemy na start 10 GB transferu. Jednak im dłużej zostaniemy z operatorem, tym więcej zyskujemy gigabajtów za staż (tylko w wariancie bezterminowym):

 • do 3 miesięcy - 10 GB
 • od 3 do 6 miesięcy - 12 GB
 • od 6 do 12 miesięcy - 14 GB
 • od 12 do 24 miesięcy - 16 GB
 • po 24 miesiącach - 20 GB

Operator stawia nacisk na możliwości internetowe naszych smartfonów, gdyż w ramach pakietu dostajemy dodatkowo darmowy transfer danych do wybranych aplikacji społecznościowych. Oficjalne aplikacje Facebooka, Messengera, Instagramu i WhatsAppa nie pobierają zatem transferu z naszej - i tak już dużej - paczki danych.

Mamy dobrą wiadomość dla osób często korzystających z serwisu YouTube. Od 24 kwietnia operator oferuje w abonamencie 10 dodatkowych gigabajtów na YouTube. Wcześniej było to zaledwie 2,5 GB i to w cenie 4,99 zł.

Możemy także w każdej chwili zmienić wysokość abonamentu na wybranym numerze. Zrobimy to wysyłając odpowiednią komendę SMS-em. Usługa jest bezpłatna, zmiany wchodzą w życie od kolejnego okresu rozliczeniowego. Należy natomiast pamiętać, że tracimy w ten sposób rabaty wynikające z pakietu Plush Duet 10 GB.

Ciekawą opcją jest usługa „Wakacje od abonamentu”. Dzięki niej możemy zawiesić nasz numer telefonu. Opcję tą włącza się poprzez wysłanie odpowiedniego SMS-a, a zaczyna obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego. Musimy tylko pamiętać, że podobnie jak w przypadku zmiany wysokości abonamentu, usługa ta wyłącza nam rabaty na drugim numerze.

Plush Duet 10 GB - dla kogo?

Pakiet przeznaczony jest dla par często korzystających z telefonu komórkowego. Operator zapewnia nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS/MMS i naprawdę sporą dawkę Internetu. Wielką zaletą jest możliwość podpisania bezterminowej umowy, co oznacza, że w każdej chwili można zmienić taryfę czy nawet operatora na innego.

Plush oferuje naprawdę bardzo dużo. Wydawałoby się, że cena abonamentu nie będzie należeć do niskich, ale - jak na ironię - wysokość rachunków miesięcznych jest naprawdę atrakcyjna. Już zwykły pakiet indywidualny Plush ABO 10 GB (te same warunki umowy) jest bardzo tani, bo kosztuje 25 zł, a w wariancie duet oferowany jest dodatkowo rabat -5 zł na każdą kartę SIM.

Zalety:

 • jedna z najlepszych ofert dla dwojga bez telefonu
 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i 10 GB)
 • zwiększający się transfer danych wraz ze stażem
 • nielimitowane aplikacje internetowe
 • dodatkowe 10 GB na YouTube
 • bezpłatny roaming w roamingu UE
 • bezterminowa umowa
 • niska cena

Wady:

 • przyznawanie numeru tymczasowego dla przenoszących nr

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Plusha.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
janBart Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Bart
Gość
Bart

Słuchajcie jak to jest: mam jeden numer w Plush ABO i teraz chcę wziąć drugi ABO. Tym drugim będzie przenoszony numer z Play zarejestrowany na inną osobę. Duet działa tylko na numery przypisane do jednej osoby, czy jak to wygląda?

jan
Gość
jan

Do jednej osoby.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów