Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ABO – wakacje od abonamentu

4
Obowiązuje do: odwołania

Rozpoczęły się wakacje 2018. Przy tej okazji przypominamy o usłudze Plusha, która umożliwi nam zawieszenie swojego abonamentu, a w efekcie - brak opłat.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

Wakacje w Plushu

Plush umożliwia zawieszenie swojego abonamentu w dowolnym momencie. Co więcej, „wakacje” trwają w tym przypadku nie 2 miesiące, lecz tak długo, ile chcesz.

Przykładowa oferta Plusha:

Plush zawieszenie abonamentu

Większość abonamentów submarki Plusa oferowana jest na czas nieokreślony, a więc w każdej chwili można również zrezygnować z oferowanej usługi. Aby zawiesić swój abonament, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści WAKACJE na numer 80666.

Usługa jest bezpłatna. Aby nie płacić za kolejny okres rozliczeniowy, należy wysłać powyższego SMS-a nie później niż 48 godzin przed jego rozpoczęciem. Więcej szczegółów w Regulaminie Plusha.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BatWitekKatmir Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mir
Gość
mir

dlaczego nikt nie pisze, że jak włączysz Wakacje to owszem jesteś zwolniony z abonamentu ale również z oferty no limit i 10 gb i jak przypadkiem korzystasz z numeru lub ci się przesunął okres to plus zbujecko ci liczy jakieś kosmiczne opłaty za wszystko typu 200 zł za 2 gb i najśmieszniejsze że nie możesz tego wyłączyć do końca cyklu rozliczeniowego

Kat
Gość
Kat

Nie polecam abonamentu z Plusha, zostałam ostatnio przez nich oszukana. Została mi włączona usługa Wakacje bez mojej zgody. W konsekwencji tego pobierane są ode mnie niesamowicie duze opłaty za wszystkie usługi. Reklamacja złożona, do 30 dni czekania, a opłaty rosną. Nie mogę korzystać z telefonu przez miesiąc, bo nie wiem czy reklamacja zostanie uznana, kasa leci.

Witek
Gość
Witek

Jak mogło ci się samo włączyć? Przecież musisz wysłać z twojego telefonu odpowiedni kod? Coś klamiesz

Bat
Gość
Bat

Potwierdzam, Plus to zbójecka firma, która tylko czyha na nasz błąd. Mieliśmy umowę na usługi telekomunikacyjne dla dziecka za 1 zł dodane do umowy z Polsatem. Przy przedłużeniu umowy dołożyli zapis o 200 zł za 1 GB. Syn przypadkowo użył danych komórkowych przy przerwie w dostawie internetu radiowego i okazało się, że mamy do zapłaty 900 zł. Złodziejskie praktyki tej firmy powinny być odpowiednio nagłaśniane. Precz z Plusem.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów