Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush ABO – wakacje od abonamentu

avatar
6
Obowiązuje do: odwołania
Plush zawieszenie abonamentu

Rozpoczęły się wakacje 2018. Przy tej okazji przypominamy o usłudze Plusha, która umożliwi nam zawieszenie swojego abonamentu, a w efekcie – brak opłat.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Wakacje w Plushu

Plush umożliwia zawieszenie swojego abonamentu w dowolnym momencie. Co więcej, „wakacje” trwają w tym przypadku nie 2 miesiące, lecz tak długo, ile chcesz.

Przykładowa oferta Plusha:

Plush zawieszenie abonamentu

Większość abonamentów submarki Plusa oferowana jest na czas nieokreślony, a więc w każdej chwili można również zrezygnować z oferowanej usługi. Aby zawiesić swój abonament, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści WAKACJE na numer 80666.

Usługa jest bezpłatna. Aby nie płacić za kolejny okres rozliczeniowy, należy wysłać powyższego SMS-a nie później niż 48 godzin przed jego rozpoczęciem. Więcej szczegółów w Regulaminie Plusha.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ja przenosiłem numer z Play do Plush i miałem do końca umowy z Play przez 3 miesiące mieć zawieszone opłaty, okazało się że płace i tu i tu

tez zostałem w ten sposób wkrecony,dla mnie to zwykła juma i celowe wprowadzanie w bład klienta,wlasnie zostaly mi zablokowane połaczenia i kwota do zapłaty 504 zł,za okres od 10 sierpnia do 2 wrzesnia,wlasnie po aktywacji usługi Wakacje.Przez ponad rok regularnie placone rachunki wg umowy na czas nieokreslony 24,99miesiecznie Plush AboL.
O ironio w swoim abonamencie nadal mam niewykorzystane jeszcze 18Gb…żenada

Potwierdzam, Plus to zbójecka firma, która tylko czyha na nasz błąd. Mieliśmy umowę na usługi telekomunikacyjne dla dziecka za 1 zł dodane do umowy z Polsatem. Przy przedłużeniu umowy dołożyli zapis o 200 zł za 1 GB. Syn przypadkowo użył danych komórkowych przy przerwie w dostawie internetu radiowego i okazało się, że mamy do zapłaty 900 zł. Złodziejskie praktyki tej firmy powinny być odpowiednio nagłaśniane. Precz z Plusem.

Nie polecam abonamentu z Plusha, zostałam ostatnio przez nich oszukana. Została mi włączona usługa Wakacje bez mojej zgody. W konsekwencji tego pobierane są ode mnie niesamowicie duze opłaty za wszystkie usługi. Reklamacja złożona, do 30 dni czekania, a opłaty rosną. Nie mogę korzystać z telefonu przez miesiąc, bo nie wiem czy reklamacja zostanie uznana, kasa leci.

Jak mogło ci się samo włączyć? Przecież musisz wysłać z twojego telefonu odpowiedni kod? Coś klamiesz

dlaczego nikt nie pisze, że jak włączysz Wakacje to owszem jesteś zwolniony z abonamentu ale również z oferty no limit i 10 gb i jak przypadkiem korzystasz z numeru lub ci się przesunął okres to plus zbujecko ci liczy jakieś kosmiczne opłaty za wszystko typu 200 zł za 2 gb i najśmieszniejsze że nie możesz tego wyłączyć do końca cyklu rozliczeniowego

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: