Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wakacje od rat w Plusie! Pierwsza rata za 6 miesięcy

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika firmy Plus przedstawiająca promocję Wakacje od rat

Wakacje rozpoczną się dopiero za nieco ponad 4 miesiące, ale w Plusie zaczną się już 19 lutego! Wtedy to rozpocznie się promocja „Wakacje od rat”, w której pierwszą ratę za wybranego smartfona zapłacisz dopiero za pół roku!

Wakacje od rat w Plusie

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Plusa wybierający ofertę na abonament.

Jesteś zainteresowany promocją i chciałbyś zamówić smartfona Samsung Galaxy?
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI WAKACJE OD RAT NA PLUS.PL

Jak mówi operator Plus w swojej informacji prasowej:

Promocja Wakacje od rat jest dostępna dla nowych klientów, którzy podpiszą umowę abonamentową i kupią smartfon z usługą Serwis Urządzenia Premium 24. Nowi klienci mogą wybrać jeden smartfon z oferty trzech modeli w obniżonych cenach:

  • Samsung Galaxy A25 5G 6/128GB dostępny za 1099 złotych w 12 ratach 0% (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1349 zł),
  • Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB dostępny za 1099 złotych w 12 ratach 0% (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1399 zł),
  • motorola edge 40 neo 5G 12/256GB dostępny za 1699 złotych w 12 ratach 0% (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł).

Obecni klienci, którzy chcą skorzystać z promocji Wakacje od rat, mają do wyboru ponad osiemdziesiąt modeli telefonów. Warunkiem jest zakup smartfonu z usługą Serwis Urządzenia Premium 24.

 

Promocja dostępna jest wyłącznie w stacjonarnych punktach sprzedaży Plusa. Więcej informacji dostępnych będzie w najbliższych dniach na www.plus.pl.

 

Serwis Urządzenia Premium 24

 

Serwis Urządzenia Premium 24 to usługa, która umożliwia skorzystanie z naprawy mechanicznie uszkodzonego smartfona zakupionego w Plusie, w przypadku np. zalania lub uszkodzenia wyświetlacza. Więcej szczegółów znajduje się na stronie Pakiet All In | Plus.

 

Dwa abonamenty w cenie jednego

 

Osoby decydujące się na zakup smartfona w ramach Wakacji od rat mogą skorzystać z promocji Plusa i zyskać dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, następnie 129 zł miesięcznie z rabatem, z pakietem 240 GB do wspólnego korzystania.

Zielona sieć komórkowa nie zdradza na jak długo będzie dostępna powyższa oferta promocyjna z odroczonymi ratami 0% za smartfona. Być może do wakacji? Kto wie – jeżeli nie chcesz przegapić tej szansy, kup smartfona objętego promocją już 19 lutego i zapłać za niego pierwszą ratę dopiero 19 sierpnia!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: