Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – Internet 5G w smartfonie bez limitu nawet przez 1 rok!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Internet 5G w smartfonie bez limitu Plus

24 sierpnia Plus wprowadzi do swojej oferty nielimitowany Internet 5G! Z promocji będą mogli skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Plus – Internet 5G w smartfonie bez limitu

W przypadku tych pierwszych wystarczy wybrać abonament za minimum 55 zł miesięcznie. Dostaniesz w nim nowoczesny telefon, również z modułem 5G.

Nielimitowany pakiet internetowy w Plusie na 1 rok dostępny jest w abonamencie za 65 i 85 zł miesięcznie. Wybierając ofertę za 55 zł będziesz mógł cieszyć się nielimitowanym Internetem przez 6 miesięcy. Ceny te nie zawierają osobnej opłaty (raty) za smartfona.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NIELIMITOWANY INTERNET W TELEFONIE NA PLUS.PL

Po okresie promocyjnym wciąż będziesz miał do dyspozycji bardzo duży transfer danych – będzie to odpowiednio 60, 120 lub 30 GB co każdy miesiąc.

Podobnie wygląda sytuacja z ofertami Plus dla firm – tu także trzeba zdecydować się na abonament za minimum 55 zł netto, aby skorzystać z najnowszej promocji operatora. Promocja skierowana jest dla osób zamawiających nowy oraz przenoszących dotychczasowy numer. A to nie wszystko! Oficjalny komunikat Plusa zawiera jeszcze taką informację:

Ponadto, nadal wszyscy klienci mogą dobrać dodatkowe abonamenty dla bliskich za jedynie 1 złoty miesięcznie

Trzeba przyznać, że nowa promocja Plusa z nielimitowanym Internetem w telefonie wygląda bardzo dobrze! Tym bardziej, że łączy się ona z innymi bardzo atrakcyjnymi bonusami, jak np. z rabatem na kolejną kartę SIM w ramach programu smartDOM (oferta rodzinna Plusa – rabat -25 zł na osobę) czy z dostępem do platformy Disney+ za darmo przez 12 miesięcy.

Oferta będzie dostępna od 24 sierpnia. Zielony operator nie informuje, jak długo potrwa promocja. Lepiej skorzystać z niej jak najszybciej!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
barts

To już do końca Plus wykosił konkurencję w temacie 5G

re-re

konkurencji właściwie nie mieli – tylko plus ma szybkie 5G

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów