Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament Plusa – więcej GB przez 3 miesiące

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Plus abonament 30 zł

Nowa oferta Plusa jest znacznie prostsza i czytelniejsza od wcześniejszych pakietów JA+ Abonament, a dodatkowo zapewnia sporo bonusów. Jednym z nich jest większy transfer na 3 miesiące w niższych planach taryfowych.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Więcej GB w Plusie

Nowy abonament Plusa to 3 pakiety za 30, 40 i 50 zł (nie licząc rat za opcjonalnie wybrany telefon). W bonusie właściciele 2 pierwszych pakietów otrzymają na kwartał znacznie większą paczkę danych.

Plus abonament 30 zł

Tak prezentują się bonusowe transfery na 3 miesiące:

  • Plus 30 – 4 GB
  • Plus 40 – 12 GB

Promocja obejmuje również pakiety biznesowe zielonego operatora z 7 i 12 gigabajtami. W ich przypadku zwiększona paczka danych przez 1 kwartał będzie wynosić odpowiednio 12 i 15 GB.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ten za 30 zł zupełnie się przecież nie opłaca, minuty bez limitu i smsy, a do tego 2 GB Internetu za tyle? To ja w Virgin Mobile mam jeszcze jeden GB więcej Internetu a tak to to samo i płacę 19 zł, więc wydaje mi się, że nie poszaleli z tymi ofertami

Virgin 19 nie ma nielimitowanych minut na rozmowy stacjonarne i bezpłatnego roamingu, a ten Plus ma. Ale zgadzam się, Plus 30 bez telefonu (z telefonem jest jeszcze drożej) nie jest konkurencyjny wobec bezterminowych ofert np. Plusha, nju czy Premium Mobile.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: