Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

6 miesięcy za darmo w Plusie za przeniesienie numeru

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Plus 0 zł za przeniesienie numeru

Plus wraca do promocji 6 miesięcy za darmo po przeniesieniu numeru. Darmowe pół roku dostępne jest dla abonamentów za 50 i 70 zł miesięcznie.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

6 miesięcy za 0 zł w Plusie

Promocja obejmuje topowe abonamenty zielonego operatora: Plus.60 oraz Plus.80 zarówno w wariancie standardowym, jak i elastycznym (umowa na 24 lub 36 miesięcy). Oto one:

Plus 0 zł za przeniesienie numeru

Z 6 darmowych miesięcy będą się cieszyć również osoby zamawiające oferty duet i pakiety rodzinne z co najmniej 3 kartami SIM. Rabat 0 zł przez pół roku nakładany jest tylko na numer główny.

Promocja Plusa pozwala zaoszczędzić w abonamencie Plus.60 i Plus.80 odpowiednio 300 i 420 zł w skali całej umowy. Abonament nie zawiera opłatę za telefon, za którego pobierana jest osobna opłata ratalna.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.1/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.