Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rabat 50% na Święta w Play!

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Święta w Play promocja 50% rabat

Rozpoczynają się Święta w Play, a przynajmniej świąteczne promocje tego operatora komórkowego! Właśnie teraz obniża on ceny wybranych smartfonów o aż 50% w swoim abonamencie!

Święta w Play

Niższe o 50% ceny smartfonów znajdziesz w topowym abonamencie Play L z nielimitowanym transferem 5G.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -50% NA ŚWIĘTA NA PLAY.PL

Przecenione smartfony o połowę w Play na Święta mają tańsze raty o 50%. Tak prezentują się ich ceny w powyższym abonamencie:

Powyższe kwoty to opłaty za telefon w skali całej umowy. Smartfony są spłacane w miesięcznych ratach, do których doliczany jest osobno abonament w kwocie 85 zł. Każdy z powyższej czwórki zapewnia łączność 5G.

Możesz też wybrać inny abonament, np. pakiet M lub HOMEBOX, ale musisz liczyć się z innymi opłatami startowymi za urządzenie. Liczba przecenionych sztuk jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.