Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play – nowe oferty łączone z Viaplay

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Viaplay promocja

Viaplay to najnowszy w Polsce serwis wideo, na którym obejrzysz najważniejsze wydarzenia sportowe, kinowe hity, seriale na życzenie i programy dla dzieci. Od teraz jest oferowana przez operatora… Play!

Wszystko o Play NOW

Viaplay w Play

Fioletowy operator proponuje nowy pakiet łączony, na którego składają się Internet, telewizja oraz Viaplay. Całość może kosztować jedyne 45 zł miesięcznie!

Przykładowy Internet Play:

Przejdź do promocji

Oto możliwe konfiguracje pakietu 3w1 Play:

  • Internet stacjonarny 150 Mb/s + TV 50 kanałów + Viaplay – 75 zł miesięcznie
  • Internet mobilny 200 GB + TV 50 kanałów + Viaplay – 105 zł miesięcznie
  • Internet NET BOX 400 GB + TV 50 kanałów + Viaplay – 115 zł miesięcznie

Powyższe rachunki mogą być znacznie niższe – jeżeli masz lub chcesz mieć abonament komórkowy Play, to otrzymasz na nie rabat w wysokości aż 30 zł! Ich ceny wyniosą więc odpowiednio 45, 75 oraz 85 zł. Viaplay da Ci dostęp m.in. do do Bundesligi, Ligi Europy, filmów i seriali, w tym wielokrotnie nagradzanych oryginalnych produkcji skandynawskich.

Zobacz też: Vectra z Viaplay

Viaplay możesz też mieć wybierając usługę Play NOW! Oto dostępne pakiety i ich ceny:

  • START – ponad 30 kanałów telewizyjnych, Viaplay przez 30 dni od Play – od 10 zł miesięcznie
  • PODSTAWOWY – ponad 50 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, możliwość dokupienia pakietów dodatkowych – od 25 zł miesięcznie
  • ROZSZERZONY – ponad 100 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, pakiety dodatkowe SPORT, EXTRA, NEWS, KIDS w cenie – od 45 zł miesięcznie

A może masz abonament komórkowy lub internetowy Play? Jeżeli tak, to przez pierwsze 30 dni przetestujesz Viaplay zupełnie bezpłatnie! Opłaty miesięczne za korzystanie z nowej usługi wynoszą 34 zł.

Przykładowy abonament Play:

Play nie zapomina też o użytkownikach Play NOW TV z dekoderem TV BOX. O ile oferta z Viaplay ważna jest do odwołania, to w ich przypadku możliwa jest bezpłatna aktywacja tego serwisu wideo do końca stycznia 2022 roku!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.